Recrutari pentru Un Loc Mai Bun

Dr.Agos

Active Member
Ghilda Un Loc Mai Bun recruteaza jucatori. Daca ai deprins deja tainele FoE sau a inceput sa-ti placa jocul si vrei sa devii eficient, te invitam alaturi de noi, intr-Un Loc Mai Bun. Dispunem de circulare de 1,9 dedicate ridicarii Cladirilor Legendare, deschidem mereu niveul 4 la Expeditia Ghildei iar pe campurile de lupta GBG folosim tabere ori de cate ori e posibil, ca sa ne protejam armatele de efectele uzurii.
Nu avem limita de timp pentru finalizarea Expeditiei, Primaria ofera zilnic 7 Puncte Forge iar bonusul pentru antrenarea unitatilor militare este de 29% - in momentul de fata.
Oferim sfaturi celor ce se afla la inceput, ajutor in ridicarea legendarelor si premii in nivele la legendare sau bunuri din ere superioare colegilor noi care se remarca.
Bonus, ocazia de a face parte dintr-o comunitate extrem de frumoasa formata din colegi virtuali care au legat stranse relatii de prietenie.
Daca doresti sa ni te alaturi, astept un mesaj!
 

Dumi.

Well-Known Member
Frumos si laudabil.
Intrebarea mea ar fi asta: din atatea nume de ghilde, nu ati avut de unde alege si ati ajuns la acesta?
Un loc mai bun, unde se spune ca mergem dupa ce dam coltul :)))
Scuze de interventie, era doar o semnalare...
 

capitan222

Well-Known Member
Eu zic sa te uiti un pic pe Dinegu la clasament si la cat de buni sunt la gbg.Au plecat toti de la ei..
 

Ciufulicy

Active Member
Să te chinui să scrii un anunț atât de lung și serios, apoi să pleci...?
adi am impresia ca tu joci pe forum mai mult decat pe joc :)
Acea gilda la momentul acela era in reconstructie si de asta a postat mesajul iar plecarea ei a fost pt ca sa decis ulterior o fuziune cu alta gilda , cei care joaca jocul stie ce se intampla pe lumea in care joaca :)
Iar ca raspuns iti dau eu raspunsul ca sunt la fel de implicata in aceasta ghilda :) daca sunt mai multi de 80 de jucatori care vor sa adere se va face o selectie si jucatori care produc cele mai multe probleme vor avea sanse scazute sa intre , e simplu dar trebuie sa mai joci jocul si sa gandesti :)
 

Dr.Agos

Active Member
Adimucu, ai primit vreo recompensa dupa ce ai postat mesajul aici? Dupa cum a scris si ciufulicy, la momentul respectiv ghilda era in reconstructie, cautam noi colegi. Iar eu m-am chinuit sa-i gasesc. Am incercat cat am putut, dar am esuat. Dar am esuat incercand. Tu stai pe scaun cu mainile incrucisate pe tastatura si critici. Daca se face, de ce se face... daca nu se face, de ce nu se face. Daca ne da, de ce ne da... daca nu ne da, de ce nu ne da, da sa ne deie, de ce nu ne da?
La fel si viteazul care asemana denumirea Un Loc Mai Bun cu lumea de apoi.... stiam ca Artanis e un razboinic renumit, nu un umorist... ma rog... mai mult sau mai putin de succes.
Daca ar fi fost 80 de cereri, draga adi, ele n-ar fi venit niciodata in acelasi timp. Ar fi venit pe rand. Aveam timp sa triez din ei. Daca ajungeam la 80 si tot primeam cereri, impuneam o limita minima pentru activitate. Cine trecea limita, ramanea, cine nu, pleca in alt loc mai mult sau mai putin bun. Tu doar ma intrebi ce faceam daca aveam 80 de cereri.... ce sa zic. Postez un mesaj si, din spatele monitoarelor, toti sunteti viteji.
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Mă mir că ai eșuat, la ce condiții lejere ai pus acolo. Eu de aceea am întrebat ce faci dacă ai mai mult de 80 de cereri, pentru că era foarte convenabil.
 
Sus