referitor bunuri

doru1947

Member
sunt blocat din cauza ca imi lipsesc doua bunuri ; am prospectat piata, am apelat prin mesaje la vecini si prieteni , care nu mi-au raspuns [presupun ca nici ei nu au acele bunuri] si nu stiu ce sa mai fac . ce ma sfatuiti ? doru1947
 

Rigs

Well-Known Member
Foloseste chatu-ul global poate ai mai mult noroc acolo.
Presupunand ca esti la inceput(si ca nu ai o ghilda, sau e ghilda inactiva care produce pf) ai putea inclusiv sa cauti o ghilda activa, alaturi de care sa inveti si sa te ajute cu sfaturi si dezvoltare.Nu stiu pe ce lume joci acuma dar cel putin pe E si D sunt suficient de multe, nu cred ca celelalte lumi fac vreo exceptie.
 

Qord

Well-Known Member
sunt blocat din cauza ca imi lipsesc doua bunuri ; am prospectat piata, am apelat prin mesaje la vecini si prieteni , care nu mi-au raspuns [presupun ca nici ei nu au acele bunuri] si nu stiu ce sa mai fac . ce ma sfatuiti ? doru1947
pune tu oferte la piata
 

dunbarton

Well-Known Member
sunt blocat din cauza ca imi lipsesc doua bunuri ; am prospectat piata, am apelat prin mesaje la vecini si prieteni , care nu mi-au raspuns [presupun ca nici ei nu au acele bunuri] si nu stiu ce sa mai fac . ce ma sfatuiti ? doru1947
Vezi din ce epoca sunt bunurile care iti lipsesc; ia legatura cu jucatori cu punctaj mare din acea epoca si cere-le sa te ajute; probabil ca in schimbul a cateva PF vei gasi amatori; si, asa cum spunea Qord, pune oferte la piata, avantajoase pentru cei care au bunurile de care ai nevoie.
 
Sus