Reprogramare misiuni principale anulate

Ahdrian

Well-Known Member
Uneori abandonez misiuni principale (nu cele zilnice sau de la evenimente), dacă nu am resurse pentru ele sau nu văd cum le voi avea curând, dar simt o anumită frustrare că trebuie să fac asta. Propun ca misiunile principale abandonate să devină amânate, și să intre într-o altă coadă de misiuni de unde ele să poată fi făcute mai târziu, în ordinea în care au intrat în coadă. Ar fi corect ca un jucător să aibă voie să amâne doar o misiune pe zi. Inclusiv din coada de misiuni amânate deja. Cred că asta ar face jocul mai interesant, fiindcă jucătorul ar fi mai dornic să execute și acele misiuni, ca să completeze jocul.
 

dunbarton

Well-Known Member
Nu vad de unde frustrarea ta; sincer, misiunile principale nu mi se par mai breze decat cele suplimentare, asa ca, din punctul meu de vedere, stai linistit, nu pierzi mare lucru daca nu le indeplinesti foarte repede.
 

Dumi.

Well-Known Member
Dee la o misiune principala poti sa iei campionul de postmoderna cand inca esti in industriala, iar de la alta poti sa iei tancul de viitor cand esti inca in conte'
Sunt cateva misiuni chiar interesante :)
 
Sus