Sa ne laudam un pic

DeletedUser

Guest
cum pot bate 3 catapulte 2 arcasi calare si 3 calareti de lagrajd cavalerie grea ?
 

DeletedUser

Guest
cum pot bate 3 catapulte 2 arcasi calare si 3 calareti de lagrajd cavalerie grea ?

servus

dragos tu citesti si raspunsurile... sau doar postezi intrebari la foc continuu???

ti-am raspuns intr-un post anterior:
"servus

toate regiunile din evul mediu timpuriu le cuceresti cu baliste si arcasi... cate o balista pentru fiecare catapulta intalnita si in rest arcasi... joci manual si defensiv

succes
la buna vedere
"

e valabil pt toate combinatiile pe care le gasesti... 1 balista pt fiecare catapulta si in rest arcasi

sper ca e ultima intrebare de acest gen... oricum e ultimul meu raspuns

succes
la buna vedere
 

DeletedUser

Guest
salutare, pot sa te intreb si eu cum ai facut posibila treaba?:) 1 la mana cum de nu ai fost vatamat nici macar cu o patratica si cum de ai batut trupele din evul mediu mijlociu? multumesc mult
 

DeletedUser1104

Guest
@dragos2002 poti posta oricand si ignora pe cei ce te confuzeaza si cred ca le stiu pe toate,noi ceilalti nu ne suparam pt un nou spam.

Oricare ar fi intrebarile s-a cazut in capcana spamului,rugamintea celui ce a facut acest topic era de a posta experienta(in fotografii)dupa lupta,dar de ce sa nu o ignoram doar aceleiasi intrebari si raspunsuri le gasim in alte cateva topicuri,exemplu de intrebare:
Cum pot sa trec de,.....
Sa continuam postarile sigur se vor gasi curand alti jucatori sa depaseasca experienta din urmatoarea fotografie :

2ni03nl.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
servus

de cand este printul ala simion?

ms
la buna vedere
 

DeletedUser

Guest
servus

da multumesc un4given... mi-a raspuns si simion pe privat... ma temeam sa nu fi aparut bugul din nou

ms
la buna vedere
 

DeletedUser

Guest
Nou record personal

NOU RECORD FOE.jpg
5976
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30

Guest
recordcv.png

te intrec eu winetou:)
Mentionez, lupta a fost cu un vecin!
 

Atașamente

  • record.jpg
    record.jpg
    20,2 KB · Vizualizări: 27
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser216

Guest
Uneori "nu pot" = "nu stiu"

image.jpg


Oricum felicitari !


Uite si performanta mea:

The_Best_Fight.jpg
 
Ultima editare de un moderator:
Sus