Semnături

DeletedUser

Guest
Cei ce vor semnaturi pot lua legatura si cu mn ..... va ajut cu mare placere ;)
 

DeletedUser

Guest
Cei ce vor semnaturi pot lua legatura si cu mn ..... va ajut cu mare placere ;)

Un portofoliu ceva :) sa ne dam seama cam cu ce te ocupi ;)

raresmihai2010 :) super meserie :), as apela la tine dar pentru alta problema : Emblema tribului :D putin mai dinamica(este vorba de Triburile)
 

DeletedUser

Guest
Aaa...eu iti fac o emblema,dar nu mai stiu cum so fac mai mika:))
Ca sa o faci mik trebuie sa cauti pe alt-cnv:)

[sau adca resusesc iar,poate ca o fac,care e dimensiunea maxima pentru triburile?
 

DeletedUser

Guest
http://ens1.tribalwars.net/graphic/unit_popup/heavy.png

240*180, dacă e prea mare înălţimea, se poate de scăpat de picioare (să rămână călăreţul întreg şi vârful suliţei să intre în cadru ;))
Ceva scris gen, Double D - Elite Speeder (să fie legat de speed, şi numele meu)
Se poate de adăugat şi ceva soldaţi, sau vreun munte, sau vreun supus, vreun sat.
Dacă vreţi, fundalul se poate acoperi cu păduri, întuneric, orice legat de triburile ;)
Mersi anticipat, distracţie plăcută :)
 

DeletedUser

Guest
3htg1.png


mhgl4z.png


2zf4ait.jpg


Nu prea ma ocup cu semnaturile, astea sunt facute dupa luni de pauza..
 

DeletedUser

Guest
http://ens1.tribalwars.net/graphic/unit_popup/heavy.png

240*180, dacă e prea mare înălţimea, se poate de scăpat de picioare (să rămână călăreţul întreg şi vârful suliţei să intre în cadru ;))
Ceva scris gen, Double D - Elite Speeder (să fie legat de speed, şi numele meu)
Se poate de adăugat şi ceva soldaţi, sau vreun munte, sau vreun supus, vreun sat.
Dacă vreţi, fundalul se poate acoperi cu păduri, întuneric, orice legat de triburile ;)

Mersi anticipat, distracţie plăcută :)

Incearca s-a faci semnatura asta. Sunt ok cele 3 semnaturi :)
 

DeletedUser

Guest
2wefo7m.png


5baedv.png


Astea sunt mai vechi, doar smudge si cateva brushuri.(nu am folosit gradienturi)
 

DeletedUser

Guest
cu ce? o vrabie, veverita....
aveti mai sus o cerere !!!!
Din ce vad aici....doar geia, a postat ceva semnaturi OK (si nu sunt sigur ca sunt facute de el/a)
 

DeletedUser

Guest
cu ce? o vrabie, veverita....
aveti mai sus o cerere !!!!
Din ce vad aici....doar geia, a postat ceva semnaturi OK (si nu sunt sigur ca sunt facute de el/a)

Am .psd-uri de la ele daca doresti sa te convingi.
 

DeletedUser

Guest
ok, deci doresc asa:
o combinatie intre cs1.6 (counter strike 1.6) si lol (league of legends) cu niste efecte frumoase, va descurcati voi, voi stiti, si pe ea sa scrie anhR Gaming
daca se poate cat mai repede, am nevoie urgent :D
 

DeletedUser

Guest
ok, deci doresc asa:
o combinatie intre cs1.6 (counter strike 1.6) si lol (league of legends) cu niste efecte frumoase, va descurcati voi, voi stiti, si pe ea sa scrie anhR Gaming
daca se poate cat mai repede, am nevoie urgent :D

Inteleg ca vrei un logo?Ce dimensiuni?
 

DeletedUser

Guest
Cum sa fie textul?Vreu un fundal specific?Sa fie lol in stanga si cs in dreapta, ceva de genul?

textul sa se integreze, sa arate bine pe poza :]] fundalu.. ceva gen o harta din cs (ex: de_tuscan) si din lol, peste sa fie 1-2-3-10542 de personaje/carcatere din ambele jocuri :D
 
Sus