Stocare cladiri

  • Autor subiect DeletedUser10002
  • Data de început

DeletedUser10002

Guest
Fantana Dorintelor si Ascunzatoarea Banditilor fac parte din acele cladiri care se dau la eventuri (evenimente) ce or fi... si ar fi frumos sa le putem stoca din moment ce inainte sa fie puse in oras se aflau in inventar !
 

DeletedUser10002

Guest
cum sa existe ? eu cu pachetul acela nu pot stoca o Fantana sau o Ascunzatoare a banditilor....
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Îmi cer scuze, credeam că vă referiți la clădirile de la evenimente în general. Așa este, în momentul de față, pentru că acele clădiri nu țin de o anumită epocă, nu pot fi reintroduse în Inventar prin această metodă. Vom vedea dacă pe viitor se găsește o variantă tehnică și pentru ele.
Mulțumim pentru propunere.
 

DeletedUser9954

Guest
Si in legatura cu obiectele pe diamante castigate la evenimente. Este posibilitatea sa se poata adauga si acestea cu Stocare Cladiri?
Fiindca de curand am fost nevoie sa vand 1 din cele 2 Circuri ambulante ca nu-mi mai trebuiau, dar preferam sa le stochez in inventar si sa le folosesc mai tarziu. Ca la vreo 2-3 saptamani dupa ce am facut acest lucru, am schimbat casele si numarul cetatenilor a crescut, iar fericirea a ramas aceeasi facand imposibila entuziasmarea cetatenilor. Iar daca aveam stocat acel Circ ambulant, il puteam folosi sa scap de aceasta problema.
 
Sus