Tabla de sah?

Dumi.

Well-Known Member
Intrebare directa: va fi tabla de sah, ca premiu zilnic , la acest event arheologic?
pe Beta a fost...
Intrebarea mea directa, la care astept un raspuns la fel de direct, este: o sa fie si pe celelalte servere acest premiu la premiile zilnice, sau nu?
multumesc
p.s.
daca imi veti da raspunsul DUPA ce se termina eventul, nu va mai multumesc...
 

DeletedUser9966

Guest
Nimeni nu poate garanta ca va fi sau nu tabla de sah la acest eveniment, chiar si o persoana din staff-ul nostru a specificat acest aspect.
 

DeletedUser9966

Guest
deci chiar daca a fost pe beta, nu e sigur ca va fi si pe serverele normale
ms de raspuns
Beta este o versiune in care se testeaza caracteristicile jocului inainte de a fi puse in practica pe serverele live, ceea ce poate duce la anumite modificari fata de versiunea beta.
In concluzie, daca pe Beta am avut ca recompensa tabla de sah, nu este obligatoriu sa o avem si pe serverele live....este un cutit cu 2 taisuri...recompensele pot fi similare cu cele de pe beta sau nu.
 

DeletedUser6484

Guest
pe beta se testeaza caracteristici, nu premii!, pana acum au fost cam aceleasi premii si pe beta si pe live, deci sansele sunt mari; altfel ar scadea intereseul pt. serverul beta , cel putin la mine ar tinde catre 0
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5468

Guest
pe beta se testeaza caracteristici, nu premii!, pana acum au fost cam aceleasi premii si pe beta si pe live, deci sansele sunt mari; altfel ar scadea intereseul pt. serverul beta , cel putin la mine ar tinde catre 0

Nu vor apărea pe Ro Tablele de șah și nici pe alte servere live, doar pe beta au fost.
Dați după carusele, altceva mai bun nu aveți în event oricum.
 
Sus