Taverna

  • Autor subiect DeletedUser6251
  • Data de început

DeletedUser6251

Guest
Propun ca la taverna sa se adauge optiunea de a schimba monedele pe puncte forge(dai x monede pentru y puncte forge).:)
 

DeletedUser1080

Guest
ce rost are sa se adauge la taverna, daca exista deja direct in bara de meniu de sus ?!? :rolleyes:
 

DeletedUser9966

Guest
@nicolae1999vl - așa cum ți-a explicat și Mad Spider, punctele forge le putem cumpăra și cu monezi în bara de sus al meniului.
 

DeletedUser9954

Guest
El se referea sa folosim argintii culesi de la taverna, nu monedele de joc. Si sustin aceasta idee. Odata ce ai ajuns la 16 locuri la masa + tava de aur+fata de masa si podeaua regala (maxime), singura metoda de a folosi argintii este de a cumpara din magazinul tavernei diferite bonusuri.

El se referea sa adaugati in magazinul tavernei (sau adaugati un buton langa arginti) ca sa poti cumpara PF exact cum faci cu monedele. Pretul crescand cu x numar de arginti pe fiecare pf, permanent, exact ca la monede.

Spre exemplu eu am dezvoltat taverna la maxim pe D, si am peste 76.000 arginti, pe care nu prea am ce face cu ei, decat sa cumpar 2 maxim 3 bonusuri de 30% pe 24h pentru a ma ajuta la expeditii. Si venitul meu este destul de mare tinand cont ca am 99 prieteni si cam toti sunt activi zilnic.
 

DeletedUser9966

Guest
Ok atunci...voi încerca să transmit această propunere către ai noștri admini, cu speranța ca Inno să o și accepte.
Mulțumim pentru sugestie!
 

DeletedUser9535

Guest
Buna seara
Consider ca este necesar un update la taverna .
Ceea ce poti cumpara din taverna nu sunt asa de folos ..
Daca s-ar putea adauga cladiri noi care sa fie cumparate cu arginiti , ar fii ok .
Asa ar fii justificata necesitatea de a trece pe la taverna prietenilor ...
Sa se adauge si posibilitatea de a cumpara pachete de 2PF,5PF sau 10PF, cu argintii colectati la taverna .
 

DeletedUser10400

Guest
Mii de scuze pentru locul postarii. Nu am idee unde ar trebui postat
Bonusul "1:3 Negustori la taraba " ce face ?
Pot primi un raspun mai amanuntit ? Este tare scump 25000 argint
Multumesc pentru orice raspuns
 

DeletedUser9954

Guest
Buna seara
Consider ca este necesar un update la taverna .
Ceea ce poti cumpara din taverna nu sunt asa de folos ..
Daca s-ar putea adauga cladiri noi care sa fie cumparate cu arginiti , ar fii ok .
Asa ar fii justificata necesitatea de a trece pe la taverna prietenilor ...
Sa se adauge si posibilitatea de a cumpara pachete de 2PF,5PF sau 10PF, cu argintii colectati la taverna .

Momentan singurul motiv pentru a vizita taverna prietenilor este de a primi PF in schimb, cu sansa maxima de 8% data de fata de masa care o are activa prietenul pe care il vizitezi.
Dar si ce propui este foarte bun. Poate posibilitatea de a cumpara o anumita cladire, cu un pret mare, care de altfel nu ai putea-o gasi/castiga decat la eventuri, cum ar fi ori cladirile obisnuite gen fantana dorintelor, altare, fantana tineretii, ferma in terase, refugiul campionului, ascunzatoarea banditilor; ori cladiri unice cum ar fi Gradina Labirint, Gradina de trandafiri, Conacul Lordului. Sau diferite piese din seturi de cladiri. Daca spre exemplu dintr-un set iti lipseste o anumita cladire ca sa-l activezi complet, sa o poti cumpara la taverna.
Bineinteles preturile pentru astfel de lucruri sa fie pe masura, adica foarte mare, sa nu se faca abuz.
 
Sus