Unitati militare

  • Autor subiect DeletedUser6079
  • Data de început

DeletedUser6079

Guest
Am observat de fiecare data cand am mai multe unitati din acelasi fel mereu cand pierd doua trei trupe niciodata nus tiu din ce cazarma provin si uneori cad toate din aceasi cazarma iar timpul de recrutare a trei-patru unitati este de 16 ore cine sta 16 ore doar ca sa recruteze aceste unitai si in acest timp se pierd puncte valoroase in luptele pe care nu le poti da deoarece sa mai discuatt tema cu numaratul unitatilor sau mai precis numerotarea lor sper sa se i-a o masura adica nu toti jucatori pot recruta imediat cu 50 diamante sa se poata urmatorea treaba:
-sa se poata recruta de fiecare data cate 2 trupe astel putem reduce timpul in care noi suntem la servici\scoala
 

DeletedUser5468

Guest
Păi aici este problema ta, și eu pățesc exact la fel câte 4 unități pierd și se pot nimeri din aceeași cazarmă, dar le prind și din cazarme diferite câteodată.
Cât despre diamante, să fim serioși cine ar da câte 50 pt. a recruta [trebuie să fie ultra bogat și să fi băgat o căruță de bani în acest joc, dacă aș băga bani în acest joc ,mi-aș lua cele 12 expansiuni rămase din 16(4 le am deja) și mi-ar ajunge să pun tot ce am nevoie.]

Deci contra şi eu, reuşesc să bat şi aşa toţi vecinii, mă bag şi cu armata pe jumătate la ei.
 

DeletedUser6079

Guest
eu m-am referit la asta cu diamantele ca nu poate oricine si pierzi timp atunci cand nu iti cade din aceasi cazarma
 

DeletedUser2045

Guest
A fost discutat deja subiectul si a fost propusa o solutie de a afisa in dreptul fiecarei unitati si cazarma din care aceasta provine. Posibil la update cu noul mod de selectare a trupelor, sa se implementeze solutia asta.
 

DeletedUser5468

Guest
Știu că sa mai discutat, dar update 1.10 nu aduce și acel sistem de organizare a unităților, deoarece are erori multe, depildă:
-Nu îți apar unitățile din prima deschidere, abia după ce il deschizia doua oară apar și unitățile pe care le ai tu.
-Se încarcă mai greu.
-Apar foarte greu caracteristicile unităților, când pui săgeata mous-ului pe unitatea respectivă.
Și multe alte erori care incearcă să se repare.
 

DeletedUser4260

Guest
Contra trebuie cumva sa se faca diferenta dintre jucatorii activi si cei mai putini activi :mrgreen:
 
Sus