UNIUNEA S.P.Q.R. - se fac recrutari

  • Autor subiect DeletedUser2397
  • Data de început

DeletedUser2397

Guest
UNIUNEA S.P.Q.R. - ghilda unde visele devin imperii, uniunea unde orice jucator respectabil are loc
http://www.youtube.com/watch?v=FUHDQEiaed0&feature=related
Luptam pentru glorie, onoare si credinta iar armele noastre sunt cinstea, dreptatea, adevarul, daruiea si vointa
UNIUNEA S.P.Q.R. are obiectivul de a ating locurile din varf, insa avem nevoie si de tine sa dai o mana de ajutor acestei uniuni de jucatori ca impreuna sa cream un loc de top
De ce e bine a fi intr-o ghilda?; pt prietenie, motivare/finisare, comert, comunicare, pt un joc mult mai placut
Dar avem nevoie din partea ta de bunele maniere:
- minim 500 de puncte pt a intra in ghilda!
- respecta si vei fi respectat!
- vorbiti decent atat pe forum cat si in mesaje, nici unul nu-i mai presus de altul, toti suntem egali!
- nu insistati, nu dam invitaii pt suport de planuri!!!:)
 

DeletedUser4345

Guest
Salut as dori sa intru si eu in Ghilda S.P.Q.R!Multumesc!:)
 

DeletedUser2397

Guest
Salut Ionut, zi-mi numele tau de joc ca sa pot sa-ti trimit invitatie
 

DeletedUser

Guest
Salut, as dori sa fiu primit si eu in UNIUNEA S.P.Q.R. Numele meu de joc este astralix . Multumesc anticipat !
 

DeletedUser2397

Guest
Salut axtralix, se pare ca ai toate calitatile necesare sa faci parte din ghilda, ai primit invitatia:)
 

DeletedUser2397

Guest
salutare, de azi in ghilda pot sa intre doar jucatorii cu un punctaj de peste 1000 sau 40 de batali la activ ( mai avem 10 locuri libere)
 

DeletedUser

Guest
Salutare :). As dori si eu sa intru in ghilda voastra. Am jucat mai demult, insa m-am lasat din cauza inconvenientelor provocate de primele versiuni si faptul ca jocul a devenit o rutina. Am spus ca voi lasa contul si voi reveni, insa contul de pe prima lume (pe cand exista doar o lume), a fost resetat.
Revin cu forte proaspete, si sper sa va ajut. Am doar 600 de puncte, dar in cateva zile voi avea suficiente :D. Daca din intamplare mai aveti locuri, nickname-ul meu este Anonymous.

P.S.: Caut in special o ghilda pentru Cladirile Legendare si schimbul de bunuri.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Salut, sunt SpOz14(nickname) si as vrea sa fac parte din aceasta ghilda si daca pot sa o si ajut.:)
 
Sus