Upgrade-uri noi pentru cladirile asezarilor culturale

Freyja

Member
In scurt timp, cladirile castigate din realizarea asezarilor, vor oferi bonusuri destul de slabute comparativ cu noile cladiri.
Poate ar fi o idee sa mai adaugati niste upgrade-uri de castigat prin realizarea asezarilor culturale.
Multumesc!
 

Dumi.

Well-Known Member
In scurt timp, cladirile castigate din realizarea asezarilor, vor oferi bonusuri destul de slabute comparativ cu noile cladiri.
Poate ar fi o idee sa mai adaugati niste upgrade-uri de castigat prin realizarea asezarilor culturale.
Multumesc!
Te gandeai la Ygdrassil? :)))
 

Vali

Well-Known Member
Yggdrasil poate fi dus la maximum dacă faci destule Așezări de Vikingi.
Se gandea la un upgrade al ultimului nivel ce ti-l ofera asezarea in momentul de fata!
Adica sa ai un pachet de modernizare care iti mai pune un 3%, sau ceva acolo la cladirea respectiva.
Irealizabil., cred!
 

Dumi.

Well-Known Member
Acuma nu ca spun, dar zic :)))))
Pai daca ma uit ce solicitai dincolo pe thread, de ne-am impuns timp de doua pagini si ma mai uit si ce ceri aici.... soro, no offence dar tu vrei mila...
Si imi spui mie cand nu sunt de acord cu ceea ce propui, ca am frici?
HAHAHAHAHAHAHAHA :D:D:D:D:D:D:D:D
 

Freyja

Member
Acuma nu ca spun, dar zic :)))))
Pai daca ma uit ce solicitai dincolo pe thread, de ne-am impuns timp de doua pagini si ma mai uit si ce ceri aici.... soro, no offence dar tu vrei mila...
Si imi spui mie cand nu sunt de acord cu ceea ce propui, ca am frici?
HAHAHAHAHAHAHAHA :D:D:D:D:D:D:D:D
Wow, au trecut 2 ani de cand am postat aceasta idee. Sincer, n-am vazut mesajul din reply-ul tau cum ca cer mila…
Nu sunt upgrade-uri la cladirile din asezari, insa sunt upgrade-uri la cladiri mai vechi, deci se poate…‍♀️
Cat despre mesajele tale…no comment…

Multumesc Inno ca vi s-a facut mila de mine
 

hattrick33

Well-Known Member
Si popa cand sfinteste pamantul sa vina ploaia zice dupaia ca de aia a plouat :)))) ce ideei va vin voua in cap is deja spuse si gandite pe BETA
 

Freyja

Member
Si popa cand sfinteste pamantul sa vina ploaia zice dupaia ca de aia a plouat :)))) ce ideei va vin voua in cap is deja spuse si gandite pe BETA
Ideea era ca nu sunt idei de “vrut mila” si ca se poate un upgrade pe ici pe colo. Este clar ca nu in urma propunerii mele (desi am postat-o acum 2 ani) s-a produs schimbarea, n-am sfintit nimic ;)))
 
Ultima editare:
Sus