vanator de comori

  • Autor subiect DeletedUser6484
  • Data de început

DeletedUser6484

Guest
As dori sa stiu ce e cu vanatorul de comori si cand se pot lua cuferele, dupa ce expira timpul la fiecare, multumesc!!:D
 
Ultima editare de un moderator:

Shadowss

Well-Known Member
Dai click dupa ce trec cele 5 min / 15 min / 1 ora / 4 ore / 4 ore / 8 ore ai la dispozitie o ora sa culegi comoara (bineinteles o poti culege si mai tarziu dar cronometrul se va reseta).

Exemplu : apesi pe 5 minute ai la dispozitie dupa expirarea timpului 1 ora ca sa culegi comoara daca nu ai cules-o in aceasta ora cronometrul se va reseta si nu vei trece la urmatoarea coloara de 15 minute o vei lua de la capat cu cele 5 minute.

Premiile se dau imediat dupa ce le culegi , instant.
 

DeletedUser6484

Guest
Este posibil sa se ia diamante? cineva a zis ca a luat 600:eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5468

Guest
Te-a păcălit, nu iei de aici diamante, pe beta e de o lună și ceva chestia cu vânatul și nu am pupat veodată diamante :))
Poţi vedea ce câştigi doar punând mouse-ul pe unul din cufere, și dacă ai noroc să prinzi ceva important dintre acele premii te poți considera norocos, dar diamante nu sunt.
d54Gabw.png
 
Ultima editare de un moderator:

Lady S

Community Manager
Membru personal
Comorile care pot fi primite se pot vedea atunci când țineți mouse-ul deasupra fiecărui cufăr.
 

DeletedUser6484

Guest
#cata7007 timpul de colectare este diferit, de ex. la 4 ore ai tot 4 ore sa colectezi:hmph:
 

DeletedUser2738

Guest
buna ziua, o intrebare rapida, ce contine un "pachet de bunuri"? multumesc
 

DeletedUser5468

Guest
Câte 5 bunuri din fiecare tip din era ta.
Dacă ești în modernă, vei primi 5 materiale de lux, 5 ambalaje, 5 beton armat,5 alimente semipreparate și 5 flavoranți, total 25 de bunuri.
 

DeletedUser11727

Guest
de ce in epoca coloniala nu mai exista Vantatorea de comori ? sau se poate activa manual de undeva ?
 

DeletedUser11727

Guest
mda. mersi. nu am fost atent la momentul respectiv.....
 
Sus