Vanatorul de comori (inutil)

  • Autor subiect DeletedUser9828
  • Data de început

DeletedUser9828

Guest
Dupa cum spune si titlul, vanatorul de comori a devenit absolut inutil daca luam in calcul premiile oferite, mai ales ca foarte multi jucatori nu mai sunt in primele ere, faza in care putea fi folositor.

De ce nu se modifica premiile, poate intr-un viitor update, pentru a fi atractiv?
 

Sonarvi

Well-Known Member
pachetele de puncte forge sunt foarte atractive. daca faci o medie pe termen lung, iei vreo 3 pf pe zi de la vanatoarea de comori, pe langa bani, provizii, medalii, unitati militare...
 

DeletedUser9966

Guest
Nu cred că este tocmai inutilă vânătoarea de comori, în special pentru cei noi, dar era mult mai bine dacă această actualizare era introdusă și pe sistemele Android și iOS.
 

DeletedUser9828

Guest
pachetele de puncte forge sunt foarte atractive. daca faci o medie pe termen lung, iei vreo 3 pf pe zi de la vanatoarea de comori, pe langa bani, provizii, medalii, unitati militare...
Daca tie, care ai zeci de milioane de bani sau provizii ti se par atractive 40.000 de monede sau provizii, nu stiu ce sa mai zic. Mie nu mi se par atractive deloc. Am si zis ca pentru cei noi in joc pot fi atractive, o perioada. Pentru cei avansati nu inseamna nimic premiile alea.
 

DeletedUser8328

Guest
...păi și tu ce vrei? să rămâi singurul avansat, iar cei noi să stea cu degetul în gură și să se uite la tine? :p

din păcate, nu cred că se poate face pachetul acela vizibil doar pentru cei care vor să-l vadă.... :D

sincer eu l-am ignorat pur și simplu o vreme, după care efectiv n-am mai știut că există
dacă nu intram acum pe forum și nu citeam postul tău, uitam de tot de pachet și de butonul ăla :D :D :D
 
Sus