Vecinatate

  • Autor subiect DeletedUser8838
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8838

Guest
salut, poate cineva sa imi spuna daca exista vreo posibilitate de a schimba vecinatatea sau treaba asta se face automat sau cum sta treaba mai exact ?
pentru ca mi s-a intamplat, am avut anumiti vecini acum am altii....dar de ceva vreme nu s-a mai schimbat nimic...
 

DeletedUser7516

Guest
Sal, nu este nici o posibilitate ,totul e automat in teorie si nu prea in realitate . La fiecare 2 saptamani ti se schimba vecinii, daca ai noroc ,ca poti foarte bine sa stai si cu lunile cu aceeasi vecini.
 

BraveWww

Well-Known Member
Stie cineva care este algoritmul de stabilire a vecinatatii sau este "loz in plic"?
Intreb acest lucru deoarece dupa 1.77 mi-au aparut vecini din epoca bronzului,cu cateva sute de puncte si cateva bordeie in oras.Nu gasesc nici o logica in a amplasa vecini jucatori cu milioane de puncte langa cei incepatori.
 

BraveWww

Well-Known Member
Cred ca vecinatatea este a 8-a minune a lumii si nimeni nu cunoaste raspunsul:)
In iunie aveam cativa vecini din bronz,acum de o luna am 72 vecini din care cel mai mare are 78K puncte.Tot nu inteleg daca exista vreo logica sa invecinezi jucator cu 18M puncte din Arctic cu jucatori din maxim Coloniala.
Vesnica recunostinta celui care ma poate scoate din ceata:)
 

DeletedUser9966

Guest
Pentru a te lămuri, te rugăm să faci tichet la echipa noastră de suport.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus