Versiunea 1.111 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png

Dragi regi și regine,

Actualizarea la versiunea 1.111 va avea loc în data de 5 octombrie 2017.
Va exista o scurtă perioadă de nefuncționare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

Mai jos, puteți consulta lista modificărilor:

ÎMBUNĂTĂŢIRI

  • Dacă deschideați fereastra misiunilor în timp ce vă aflați în meniul de construcții, acesta se închidea. Acum puteți vedea misiunile fără a fi scoși din meniul de construcții.
  • Am îmbunătățit diferite texte de ajutor din joc.
  • La trimiterea vaporului în călătorie, nu era întotdeauna clar dacă însușirile echipajului îl afectau în mod pozitiv sau negativ. Am remediat situația prin adăugarea de texte verzi pentru efectele pozitive și roșii pentru cele negative.
  • Am adăugat noi realizări cu privire la Taverna prietenilor și Expediția ghildei!

achievement_icons_you_call_that_archaeology.png

Numești asta arheologie?
Această nouă realizare le va arăta celorlalți jucători câte confruntări de la expedițiile ghildei ați rezolvat prin luptă.

achievement_icons_he_chose_wisely.png

A ales... cu înțelepciune.
Această nouă realizare le va arăta celorlalți jucători câte confruntări de la expedițiile ghildei ați rezolvat prin negociere.

achievement_icons_x_marks_the_spot.png

Locul este marcat cu X!
Colectați relicve obișnuite pentru această nouă realizare.

achievement_icons_throw_me_the_idol.png

Aruncă-mi Idolul!
Colectați relicve neobișnuite pentru această nouă realizare.

achievement_icons_it_belongs_in_a_museum.png

Se potrivește într-un muzeu!
Colectați relicve rare pentru această nouă realizare.

achievement_icons_dont_call_me_junior.png

Nu mă striga tinere!
Completați multe niveluri la Expedițiile ghildei.

achievement_icons_very_dangerous_i_go_first.png

Foarte periculos... Voi pleca primul.
Puteți obține această realizare doar dacă rezolvați nivelul cu cel mai înalt grad de dificultate de la expediții!

achievement_icons_innkeeper.png

Hangiul
Pentru deblocarea acestei realizări, aveți nevoie de scaune la Taverna prietenilor!

achievement_icons_silver_collector.png

Colecționar de argint
Obțineți arginți de la tavernă pentru deblocarea acestei realizări.

achievement_icons_one_of_many_faces.png

Una din multe fețe
Vizitați tavernele prietenilor pentru deblocarea acestei realizări.

achievement_icons_up_it_goes.png

Sus
Activați bonusuri în Taverna prietenilor pentru deblocarea acestei realizări.

BUGURI REPARATE

  • Nu era posibilă finisarea Ascunzătorii Tigrului. Eroarea a fost eliminată.
  • Pentru creșterea nivelului membrilor de echipaj din Viitorul Oceanic, era nevoie în unele cazuri de bunuri din Arctic. Acum se folosesc întotdeauna bunuri din Oceanic.
  • Din cauza unei probleme legate de abilitatea "Otravă", unii jucători nu puteau termina o luptă. Acest lucru nu se va mai întâmpla.
  • În descrierea unor Clădiri legendare din toate epocile, precum Observatorul sau Templul Relicvelor, se specifica faptul că planurile se pot obține prin acordarea de sprijin, când, de fapt, acest lucru nu este posibil. Descrierea a fost corectată.
  • Uneori, progresul de la misiunea care cerea rezolvarea altei misiuni nu era afișat corect. Acum lucrurile sunt mai clare.

Între timp, echipa noastră de dezvoltatori lucrează la evenimentul de Halloween și la îmbunătățirea sistemului de mesagerie. Intrați pe serverul nostru Beta pentru a fi la curent cu noutățile!


Vă mulțumim pentru că jucați Forge of Empires!

Dacă doriți să vă expuneți părerea despre modificările aduse, o puteți face aici sau vizitați-ne pe Facebook! :)

Echipa Forge of Empires
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus