Versiunea 1.122- Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png
Dragi regi și regine,

Actualizarea la versiunea 1.122 va avea loc în data de 21 martie 2018.
Va exista o scurtă perioadă de nefuncționare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

Mai jos, puteți consulta lista modificărilor:

ÎMBUNĂTĂŢIRI

  • Am făcut îmbunătățiri suplimentare privind modul în care sunt afișate și animate misiunile în fereastra de prezentare a acestora.
  • Noile unități de la ultima actualizare a Viitorului Oceanic au fost adăugate la Expediția Ghildei ca recompense!

MODIFICĂRI

  • Ne-am asigurat că puteți folosi Diamante pentru a vindeca unitățile rănite, chiar și atunci când este în desfășurare recrutarea în clădirile militare.
  • Am redus raza de atac a unităților Meduză de la 100 la 50, pentru a ne asigura că se echilibrează cu abilitatea "Explozie".

BUGURI REPARATE

  • O eroare internă era afișată atunci când încercați să cumpărați un Punct Forge în momentul în care se adăuga al 10-lea punct pe oră în bară. Problema a fost rezolvată.
  • Am ajustat amplasarea contorului la noua fereastră de producție pentru a se afișa mai bine în toate limbile.
  • Am adăugat înapoi umbra de sub arginți în Taverna prietenilor. Dispăruse după ultimul update!
  • Era posibil să încercați un nou atac asupra aceluiași jucător după ce o luptă la turnir a fost finalizată prin bătălia automată, rezultând o eroare. Acest lucru a fost corectat acum.
  • Era posibil ca două ferestre de obținere a Punctelor Forge să fie deschise simultan. Acum fereastra are o singură afișare.
  • Când încercați să vizitați Taverna unui prieten care nu a deblocat-o încă, erați redirecționați la taverna proprie. Acest lucru nu se va mai întâmpla acum.
  • O eroare internă era afișată când creați noi oferte pe piață în succesiune rapidă. Acest lucru nu se va mai repeta.
  • Era posibil ca gardurile expansiunilor să se suprapună cu clădirile din oraș. Eroarea a fost corectată.
  • După obținerea unui plan de la Expediția ghildei și deschideați inventarul din fereastra planului, orașul se bloca. Eroarea a fost rezolvată.


Între timp, echipa noastră de dezvoltatori lucrează la ultimele retușuri pentru Evenimentul primăverii de anul acest și la versiunea HTML5 a jocului. Intrați pe serverul nostru Beta pentru a fi la curent cu noutățile!


Vă mulțumim pentru că jucați Forge of Empires!

Dacă doriți să vă expuneți părerea despre modificările aduse, o puteți face aici sau vizitați-ne pe Facebook! :)

Echipa Forge of Empires
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus