Versiunea 1.140 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png

Dragi regi și regine,

Actualizarea la versiunea 1.140 va avea loc în data de 28 noiembrie 2018.
Va exista o scurtă perioadă de nefuncționare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

Mai jos, puteți consulta lista modificărilor:

ÎMBUNĂTĂŢIRI


Am făcut unele îmbunătățiri la modul în care se încarcă în joc ferestrele cu tab-uri (cum ar fi piața). Ar trebui fie acum mult mai rapide în ambele versiuni pentru browser.

BUGURI REPARATE


  • Am eliminat un bug care făcea să reapară semnul galben de exclamare la misiuni atunci când se trecea înapoi în oraș din altă parte a jocului.
  • Textul de ajutor despre "bunuri jefuite" din Clădirea legendară Voyager V1 nu indica întotdeauna numărul corect de utilizări rămase. Acest lucru a fost rezolvat acum.
  • Am remediat o eroare care făcea ca butonul de "scut" să fie afișat la unitățile din armata proprie de atac, atunci când era activ doar bonusul de apărare al armatei de apărare.


Între timp, echipa noastră de dezvoltatori lucrează la așezările culturale și la Evenimentul de iarnă. Intrați pe serverul nostru Beta pentru a fi la curent cu noutățile!


Vă mulțumim pentru că jucați Forge of Empires!

Dacă doriți să vă expuneți părerea despre modificările aduse, o puteți face aici sau vizitați-ne pe Facebook! :)

Echipa Forge of Empires
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus