Versiunea 1.147 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png

Dragi regi și regine,

Actualizarea la versiunea 1.147 va avea loc în data de 6 martie 2019. Va exista o scurtă perioadă de nefuncționare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

Mai jos, puteți consulta lista modificărilor:

MODIFICĂRI


Cu această actualizare, am îmbunătățit unitatea Călugăr războinic din Viitorul Virtual. Unitatea are acum următoarele valori:
  • deplasare 40 (în loc de 30)
  • bonus de atac pe stânci 60 (în loc de 50)
  • bonus de apărare în pădure 60 (în loc de 120)
  • Abilitatea Val de căldură cu valoarea 50% (în loc de 30%)
  • Abilitatea Ascundere în tranșee cu o valoare a apărării de 400

BUGURI REPARATE


  • Am reparat butoanele pentru două misiuni din Viitorul Virtual, deoarece nu corespundeau descrierii.
  • Animația de încărcare era afișată uneori atunci când se colectau arginții de la tavernă. Acest lucru nu se va mai întâmpla acum.
  • Am remediat o misiune din Viitorul Virtual, care nu primea corect bonusul de la Chateau Frontenac.
  • Textul de ajutor pentru expansiuni din schema de cercetări nu era corect aliniat. Acum este.
  • A apărut o eroare care poate determina scăderea unor resurse, cum ar fi reducerea de două ori a unor bunuri și afișarea cifrei "0" până când jocul se reîncărca. Acest lucru nu se va mai întâmpla acum.


Între timp, echipa noastră de dezvoltatori lucrează la evenimentul de primăvară de anul acesta. Intrați pe serverul nostru Beta pentru a fi la curent cu noutățile!


Vă mulțumim pentru că jucați Forge of Empires!

Dacă doriți să vă expuneți părerea despre modificările aduse, o puteți face aici sau vizitați-ne pe Facebook! :)

Echipa Forge of Empires

 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus