Versiunea 1.149 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png

Dragi regi și regine,

Actualizarea la versiunea 1.149 va avea loc în data de 3 aprilie 2019. Va exista o scurtă perioadă de nefuncționare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

Mai jos, puteți consulta lista modificărilor:

ÎMBUNĂTĂȚIRI

  • Am introdus câteva modificări în modul de reconstrucție. Puteți găsi detalii despre aceste modificări în anunțul complet de aici. Rețineți că aceste modificări vor fi activate după actualizare, așa că nu le veți vedea imediat în oraș cu update-ul.
  • Am adăugat animațiile care lipseau din Viitorul Oceanic de la clădirile Centru de înfrumusețare și Centrul de salvare a țestoaselor.

BUGURI REPARATE

  • Unele texte de ajutor de la turnurile PvP se suprapuneau. Ele s-au corectat.
  • Am rezolvat o problemă în care unele clădiri din Așezarea vikingilor contribuiau incorect la punctele din clasament.
  • A apărut o eroare care provoca apariția în mod repetat a pop-up-urilor sau a unor "clipiri" atunci când foloseați comenzile rapide de pe tastatură pentru a comanda unități. Această problemă nu va mai apărea, iar ferestrele de tip pop-up vor apărea doar o singură dată!
  • Textele de ajutor de la clădiri în Modul de reconstrucție în HTML5 apăreau neclare și ilizibile. Problema s-a rezolvat.
Între timp, echipa noastră de dezvoltatori lucrează la următoarea epocă din joc. Intrați pe serverul nostru Beta pentru a fi la curent cu noutățile!


Vă mulțumim pentru că jucați Forge of Empires!

Dacă doriți să vă expuneți părerea despre modificările aduse, o puteți face aici sau vizitați-ne pe Facebook! :)

Echipa Forge of Empires
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus