Versiunea 1.155 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png


Dragi regi și regine,

Actualizarea la versiunea 1.155 va avea loc în data de 26 iunie 2019. Va exista o scurtă perioadă de nefuncționare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

Mai jos, puteți consulta lista modificărilor:

MODIFICĂRI

  • Pentru a ajuta jucătorii și a reduce ștergerea accidentală a Clădirilor legendare, am adăugat o nouă modalitate de confirmare. Acum, veți primi un glisor, pe care trebuie să-l treceți de la dreapta la stânga înainte ca butonul de vânzare să poată fi folosit!



    GBDeletionLayer.gif
  • De asemenea, am făcut o mică schimbare în structura ultimei misiuni a vikingilor, împărțind cele două condiții în două bare separate de progres, una pentru bunuri și una pentru monedele de cupru.

BUGURI REPARATE

  • A apărut o problemă, din cauza căreia nu puteați închide mesageria după trimiterea unui mesaj din fereastra „Modifică grupul". Situația s-a rezolvat.
  • Am rezolvat o problemă la care, atunci când se desfășoară o explorare pe harta de campanie, cronometrul va afișa întotdeauna numărul de secunde și minute rămase.
  • A apărut o eroare în numele bonusului oferit de Muzeul Atlantidei. Acum, acesta este afișat corect ca „Jefuiește și devastează".
  • Am rezolvat și o eroare în care harta de campanie era evidențiată și atunci când nu era nimic gata de colectare pe harta pentru Marte.
  • O eroare de text la nivelul 0 al Proiectului Constelația Fecioarei afișa numărul de utilizări pentru Lansare de rachete ca fiind -1
  • Am rezolvat o problemă în care, uneori, clădirile puteau încă să fie conectate la Primărie după deconectarea lor.
  • Atunci când vindeați clădiri din colonia de pe Marte, era afișat din greșeală un pop-up despre fericire, alături de cel privind susținerea vieții. Acum va apărea doar acesta.

Între timp, echipa noastră de dezvoltatori lucrează la următoarea Așezare culturală, care va fi Japonia feudală. Intrați pe serverul nostru Beta pentru a fi la curent cu noutățile!

Vă mulțumim pentru că jucați Forge of Empires!

Dacă doriți să vă expuneți părerea despre modificările aduse, o puteți face aici sau vizitați-ne pe Facebook! :)

Echipa Forge of Empires
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus