Versiunea 1.173 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png

Dragi regi și regine,

Actualizarea la versiunea 1.173 va avea loc în data de 4 martie 2020. Va exista o scurtă perioadă de nefuncționare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

Mai jos, puteți consulta lista modificărilor:

MODIFICĂRI

  • Am adăugat câteva recompense noi și unice la Comerciantul de antichități, pentru care avem un anunț separat aici.
  • Pregătindu-ne pentru următoarea epocă, am făcut schimbări la culorile utilizate la trecerea peste clădiri sau în modul de construire, pentru a ne asigura că acestea ies în evidență în mod corespunzător pe fundalurile respective.

BUGURI REPARATE

  • Am rezolvat o problemă la noul aspect al schemei tehnologice, în care numele lungi ale epocilor erau tăiate în secțiunea de titlu din partea de sus.
  • A existat o problemă, la care, cu o conexiune lentă la internet, butoanele nu se vor încărcau complet în fereastra de contribuție la legendare, după creșterea nivelului acesteia. Eroarea s-a rezolvat.
  • Dacă un jucător plecat și se reînscria într-o ghildă în același sezon al Câmpurilor de luptă, li se prezenta o fereastră de recompense ca și cum ar fi participat. Recompensele nu erau apoi date, bineînțeles. Fereastra nu va mai apărea acum pentru acești jucători.
  • Numele sectorului lipsea în GvG la încărcarea lui de pe o conexiune slabă de internet. Acum, situația nu va mai apărea.
MOBIL


Aceasta este secțiunea mobilă a listei de modificări. Este vorba despre lucruri pe care nu le veți vedea pe versiunea desktop a jocului sau care se referă doar la interfața sau funcționalitatea pentru mobil. Rețineți că timpul în care actualizarea mobilă devine disponibil depinde de magazine și poate fi la câteva zile după lansarea versiunii browserului. Deci să nu fiți surprinși dacă nu vedeți actualizarea pe dispozitivele mobile încă!
  • Textul de ajutor pentru clădirile Căprior maiestuos și Cerb maiestuos afișau incirect producția ca recompensă aleatorie. Acest lucru a fost corectat.
  • Am adăugat posibilitatea de a vedea bonusurile pe care le va avea o unitate înainte de a o muta, apăsând îndelung pe hexagonul de pe câmpul de luptă în timpul bătăliei.
Între timp, echipa noastră de dezvoltatori continuă lucrul la Evenimentul de primăvară, la așezarea culturală Egipt și la o nouă epocă.

Vă mulțumim pentru că jucați Forge of Empires!

Dacă doriți să vă expuneți părerea despre modificările aduse, o puteți face aici sau vizitați-ne pe Facebook! :)

Echipa Forge of Empires
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus