Versiunea 1.178 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png
Dragi regi și regine,

Actualizarea la versiunea 1.178 va avea loc în data de 13 mai 2020. Va exista o scurtă perioadă de nefuncționare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

Mai jos, puteți consulta lista modificărilor:

BUGURI REPARATE

  • Am rezolvat o problemă în care misiunea „Combustibil pentru centură” se completa în mod greșit cu o singură clădire în locul celor 2 necesare.
  • Unitățile sălbatic, sălbatic aruncător cu praștia, războinic viteaz și călăreț viteaz se vindecau imediat după luptă, când erau rănite. Problema s-a rezolvat.
  • Am eliminat o eroare din cauza căreia Aeronava Niv. 2 și cea de Niv. 3 erau aliniate greșit.
MOBIL

Aceasta este secțiunea mobilă a listei de modificări. Este vorba despre lucruri pe care nu le veți vedea pe versiunea desktop a jocului sau care se referă doar la interfața sau funcționalitatea pentru mobil. Rețineți că timpul în care actualizarea mobilă devine disponibil depinde de magazine și poate fi la câteva zile după lansarea versiunii browserului. Deci să nu fiți surprinși dacă nu vedeți actualizarea pe dispozitivele mobile încă!
  • Când apăsați pe bunurile din Marte, se va afișa mesajul că pot fi produse în colonia de pe Marte; dacă sunteți deja în Centura de asteroizi, se va afișa sintetizatorul.
  • Am rezolvat o problemă în care terenul de pe cele două rânduri de jos ale unei lupte din așezarea Egiptul Antic nu se afișau corect.
  • Ocazional, dacă mutați prea repede o clădire în modul de reconstrucție, apărea o fereastră cu un mesaj de eroare.
  • Uneori, sloturile de producție ale clădirilor militare păreau goale când se trecea între fereastra militară a orașului principal și cea a așezării.
  • Am rezolvat o problemă care ar apărea la plasarea unei clădiri rezidențiale peste o alta existentă de aceeași dimensiune.
Între timp, echipa noastră de dezvoltatori continuă lucrul la Evenimentul fotbalistic și la noutăți în Expediția ghidei. Intrați pe serverul nostru Beta pentru a fi la curent cu noutățile!

Vă mulțumim pentru că jucați Forge of Empires!

Dacă doriți să vă expuneți părerea despre modificările aduse, o puteți face aici sau vizitați-ne pe Facebook! :)

Echipa Forge of Empires
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus