Versiunea 1.261 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png
Actualizarea la versiunea 1.261 va avea loc în data de 19 iulie 2023. Va exista o scurtă perioadă de nefuncționare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

Mai jos, puteți consulta lista modificărilor:

ERORI ELIMINATE

  • Texte & butoane
    • Vă amintiți când am schimbat bonusul de la Galaxia albastră pentru a nu dubla și unitățile? Se pare că am uitat să ajustăm și textul de prezentare a epocii.
    • Folosirea tastei Enter este acum la fel de utilă ca întotdeauna! Folosirea ei în clasamente nu mai era posibilă, dar am făcut-o să funcționeze din nou.
    • Iată ceva destul de specific, așa că citiți cu atenție: ați primit vreodată o cerere de prietenie de la un jucător care nu și-a deblocat încă Taverna prietenilor? Dacă da, poate ați observat că ați putut da click pe pictograma tavernei și ați primit un mesaj de eroare. Desigur, acest lucru nu a fost intenționat și opțiunea de a vizita o astfel de tavernă va fi inactivă.
    • Unele producții de clădiri din Wiki afișau suma de 2 ori, așa că am remediat eroarea.
  • Lucruri care lipseau
    • Unora dintre voi vă lipsea vecinătatea? Se putea întâmpla să nu primiți una, chiar și după ce deblocați bara socială. Acest lucru nu se mai întâmplă.
    • Misiunile de poveste pot fi foarte dificile uneori, mai ales dacă nu apar deloc. Unii jucători nu au avut niciuna niciodată. Am rezolvat problema.
    • Unii dintre voi ați crezut că am modificat Grădina irizată, deoarece nu mai producea cele 3 bunuri. Acest lucru nu a fost intenționat și le-am adăugat din nou acum.
  • Golful piraților
    • Ați observat ceva ciudat în legătură cu animația? Am eliminat pătratele verzi și am făcut ca totul să arate frumos și ordonat.
    • De asemenea, am mutat pictograma pentru producția finalizată un pic mai jos, pentru a nu o confunda cu alte pictograme.
  • Altele
    • În cazuri rare, folosirea opțiunii de Ajută pe toți sărea peste unii jucători. Bineînțeles că nu ar trebui să facă acest lucru și am inclus toți jucătorii.
    • După achiziționarea Accesului la eveniment era, uneori, încă disponibil după cumpărare. Acest lucru nu se va mai întâmpla.
    • Ați fost foarte rapizi la intrarea în Titan din Era spațială și la ridicarea nivelului noilor Clădiri legendare? Dacă da, este posibil să nu vă fi putut conecta apoi. Am găsit cauza și am rezolvat problema.
MODIFICĂRI PENTRU MOBIL

Rețineți că timpul în care actualizarea pe mobil devine disponibilă depinde de magazine și poate fi la câteva zile după lansarea versiunii de browser. Deci să nu fiți surprinși dacă nu vedeți actualizarea pe dispozitivele mobile încă.
  • Butonul Colectează tot
    • Uneori, butonul „Colectează tot" avea o voință proprie. Putea să alunece încet din partea stângă a ecranului în partea dreaptă. Acum l-am lipit pe partea corectă.
În plus, vă oferim mai multe detalii cu privire la ceea ce lucrăm în prezent. Evenimentul fotbalistic nou este în desfășurare pe Beta, cu sistemul de joc preluat de la Evenimentul aniversar. În plus, continuăm să lucrăm la îmbunătățiri pentru Câmpurile de luptă ale ghildelor!

Pentru a vă expune părerea despre modificările aduse, dați click aici sau vizitați-ne pe Facebook!

Echipa Forge of Empires
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus