Versiunea 1.265 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png

Actualizarea la versiunea 1.265 va avea loc în data de 12 septembrie 2023. Va exista o scurtă perioadă de nefuncționare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

Mai jos, puteți consulta lista modificărilor:

ERORI ELIMINATE

  • Am găsit mai multe cauze pentru care nu mai apăreau misiuni de poveste la începutul jocului. Le-am rezolvat și pe acestea. Vă rugăm să ne anunțați, dacă și după această actualizare continuați să nu aveți misiuni de poveste!
  • În misiunea „Instruirea unităților specializate" se menționa recrutarea a 3 unități, în timp ce, de fapt, trebuia să recrutați doar 2. L-am învățat pe generalul Grivus să numere corect.
MODIFICĂRI PENTRU MOBIL

Rețineți că timpul în care actualizarea pe mobil devine disponibilă depinde de magazine și poate fi la câteva zile după lansarea versiunii de browser. Deci să nu fiți surprinși dacă nu vedeți actualizarea pe dispozitivele mobile încă.
  • Numărătoarea inversă la pictogramele ofertelor cu durată limitată nu era complet vizibilă. Acum este afișată corect.
  • Fereastra de prezentare a misiunilor era tăiată puțin în partea de sus și de jos atunci când se extindea complet. Acum i-am alocat mai mult spațiu.
  • Colonia Titan din Era Spațială vi s-a părut un pic prea tăcută? Nu mai este cazul, pentru că am adăugat din nou muzica de fundal care lipsea!

De asemenea, vă oferim mai multe detalii cu privire la ceea ce lucrăm în prezent. Update-ul la Câmpurile ghildelor a fost ușor modificat și echilibrat pe Beta. Mai multe detalii în curând.

Pentru a vă expune părerea despre modificările aduse, dați click aici sau vizitați-ne pe Facebook!

Echipa Forge of Empires
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus