Versiunea 1.270 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png

Actualizarea la versiunea 1.270 va avea loc în data de 22 noiembrie 2023. Va exista o scurtă perioadă de nefuncționare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

Mai jos, puteți consulta lista modificărilor:


ERORI ELIMINATE


  • Clădiri
    • Copacii răbdării și-au respectat numele cât timp am rezolvat o problemă care făcea ca recompensa oferită, pachetul de auto-ajutorare, să fie afișată de mai multe ori și cu sume incorecte. Am identificat cauza și am rezolvat problema.
    • Scena epocilor și Atelierul maestrului cheilor nu aveau texte de ajutor. Acum ele sunt prezente.
  • Clasamente
    • Ați introdus vreodată o căutare pentru o ghildă în noul clasament și ați primit un mesaj de eroare atunci când introduceți 2 sau mai puține caractere? Acum nu mai este cazul, deoarece problemaa fost rezolvată.
  • Wiki
    • Încă o dată, unele imagini nu apăreau corect, provocând confuzie pentru structuri precum Grădina de cidru. Am depistat cauza și am corectat-o.
MODIFICĂRI PENTRU MOBIL


Rețineți că timpul în care actualizarea pe mobil devine disponibilă depinde de magazine și poate fi la câteva zile după lansarea versiunii de browser. Deci să nu fiți surprinși dacă nu vedeți actualizarea pe dispozitivele mobile încă.

  • Clădiri din oraș
    • Știați că puteți muta clădirile apăsând pe ele și ținând apăsat? Din păcate, acest lucru nu funcționa corect, dar acum am readăugat această funcționalitate.
    • La construirea unei Clădiri legendare, pictograma corespunzătoare nu era afișată decât după reîncărcarea jocului. Această problemă a fost rezolvată.
  • Misiuni
    • Aducem înapoi o funcție populară! Acum este din nou posibil să deschideți fereastra misiunilor prin glisare.

De asemenea, vă oferim mai multe detalii cu privire la ceea ce lucrăm în prezent. Evenimentul de iarnă e în desfășurare pe Beta. În plus, lucrăm în continuare la Raidurile ghildelor. Dacă vreți să ajutați la modelarea noului eveniment și a noilor opțiuni pentru ca toată lumea să se bucure, nu ezitați să intrați pe serverul nostru Beta.

Pentru a vă expune părerea despre modificările aduse, dați click aici sau vizitați-ne pe Facebook!

Echipa Forge of Empires
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus