Versiunea 1.50 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
logo1.png


Dragi Regi şi Regine,


Actualizarea la versiunea 1.50 va avea loc în data de 5 mai 2015. În aceasă versiune, am îmbunătăţit sistemul de invitaţii în ghildă, am adus câteva îmbunătăţiri minore la interfaţa jocului şi am reparat câteva buguri.
Va exista o scurtă perioadă de nefuncţionare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta. Mai jos, puteți vedea lista modificărilor:




Modificări şi îmbunătăţiri

  • Semnul verde de finalizare a misiunilor la Vânătoarea de comori nu va mai fi afişat tot timpul.
  • Au fost implementate câteva îmbunătăţiri pentru o încărcare mai rapidă a animaţiilor. Acum ar trebui ca acestea să se încarce mai uşor.
  • Mai multe erori legate de animaţie ar trebui să dispară după implementarea versiunii.
  • Noul sistem de invitaţie în ghildă are acum câteva îmbunătăţiri. Mai multe lipsuri au fost găsite şi raportate de către jucători, după implementarea versiunii 1.49. Vă mulţumim! Le-am remediat şi acum sistemul de invitaţii în ghildă ar trebui să funcţioneze mult mai uşor.


Buguri eliminate

  • Butonul de atac la turnire nu era gri (dezactivat) pentru jucătorii inactivi.
  • Textul de ajutor de la Altarul Venerației nu lua în calcul fericirea.
  • Iconiţa de "Adăugare la prieteni" nu va mai fi afişată în cauzl solicitărilor de prietenie în așteptare.
  • Dacă eraţi pe locul 6 sau mai sus, bara socială nu era centrată corect.
  • Condiţiile de la misiuni nu erau întotdeauna aliniate corect.
  • Construirea oricărei clădiri peste alta afişa încă o dată costurile de construcţie, care se scădeau din monedele şi proviziile nesare.
  • Butoanele hărţii de la "Vânătoarea de comori" nu funcţionau dacă se dădea click în anumite zone.
  • Primăria îşi începea cu întârziere producţia zilnică.
  • Pe pagina de logare, evenimentele de pe forum erau afişate cu o dată greşită.
  • În harta GvG, simbolurile erau afişate eronate după o scurtă perioadă de inactivitate pe pagina respectivă.
  • Jocul nu se încărca corect dacă logo-ul unui partener nu era funcțional.



Dacă doriți să vă expuneți părerea despre modificările aduse, o puteți face aici . Sau puteţi să ne vizitaţi pe Facebook! :)

Vă mulţumim pentru sprijinul acordat şi pentru că jucaţi Forge of Empires! Distracţie plăcută cu noile caracteristici introduse în joc!


Cu stimă,

Echipa Forge of Empires România</div>
 
Ultima editare:

Lady S

Community Manager
Membru personal
Noua versiune este instalată în joc, vă dorim distracție plăcută!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus