Versiunea 1.86 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png



Dragi regi şi regine,

Actualizarea la versiunea 1.86 va avea loc în data de 10 octombrie 2016.
Va exista o scurtă perioadă de nefuncţionare în timpul actualizării şi ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

În timp ce această actualizare constă, în principal, în îmbunătăţiri tehnice, avem mult conţinut care se află deja în stadiul Beta şi va ajunge pe serverele live în curând. Jucătorii noştri cei mai avansaţi vor fi bucuroşi să audă că a treia parte din Viitorul Arctic este în prezent testată şi dacă sunteţi interesaţi de evenimentele noastre, de asemenea vă sugerăm să vizitaţi serverul Beta!

Pentru a afla detalii despre modificările din versiunea 1.86, vă rugăm să consultaţi lista de mai jos:

ÎMBUNĂTĂŢIRI

  • Încărcarea armatei ar trebui să fie mai rapidă, ca urmare a unor modificări de ordin tehnic.
  • Am adăugat câteva avatare noi din care să alegeţi.

BUGURI REPARATE

  • Unele misiuni cereau plata a 0 monede. Ne-am asigurat că o plată corespunzătoare este cerută pentru a finaliza acele misiuni.
  • În anumite circumstanţe, o eroare de Flash era afişată la intrarea în joc. Acest lucru nu se va mai întâmpla.
  • Vindecarea unităţilor libere nu era întotdeauna posibilă după o luptă. Am remediat această problemă şi acest lucru nu va mai fi o problemă.
  • A existat o misiune eronată, care bloca jucătorii la intrarea în joc. Misiunea a fost eliminată.

Vă mulţumim pentru sprijinul acordat şi pentru că jucaţi Forge of Empires!

Dacă doriţi să vă expuneţi părerea despre modificările aduse, o puteţi face aici sau puteţi să ne vizitaţi pe Facebook! :)


Cu stimă,
Echipa Forge of Empires România
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Dragi jucători,

După cum probabil ați observat, actualizarea la noua versiune nu a avut loc astăzi. Din cauza unor complicații de ordin tehnic, care nu au putut fi rezolvate la timp, update-ul se amână pe mâine, 11 octombrie.

Mulțumim pentru înțelegere.

Echipa FoE
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus