Versiunea 1.94 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png

Dragi regi și regine,

Actualizarea la versiunea 1.94 va avea loc în data de 8 februarie 2017. Va exista o scurtă perioadă de nefuncționare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

Mai jos puteți consulta lista modificărilor:


ÎMBUNĂTĂŢIRI

  • Am adăugat o nouă modalitate de sortare în inventar, astfel încât să găsiți obiectele și clădirile mult mai ușor. Pachetele de Puncte Forge și alte obiecte consumabile se vor găsi la început, fiind folosite mai des. Sperăm să fie mai ușor de navigat!
  • Când o clădire sau un obiect nou se adaugă la inventar, acest lucru va fi indicat, și veți putea vedea cu ușurință câte ați primit. Ele vor apărea la început, iar după vizionare vor trece la locul lor obișnuit.
    Screenshot_71.png
  • Un link către prezentarea Clădirilor legendare a fost adăugat în mai multe meniuri contextuale. Acum o puteți accesa cu ușurință direct din chat și din clasamente.
  • Am schimbat puțin și ordinea în meniul contextual, pentru a fi mai clar și mai ușor de accesat:
    Screenshot_69.png
    Meniul contextual din chat
    Screenshot_70.png
    Alte meniuri contextuale

BUGURI REPARATE

  • A fost eliminat un bug rar care determina o contribuție de Puncte Forge să se adauge la o Clădire legendară proprie, în locul celei a altui jucător. Acest lucru nu ar mai trebui să se întâmple.
  • Unii prieteni erau menționați în secțiunea "Găsește prieteni", chiar dacă lista lor era deja plină și era imposibil să le fie trimise cereri de prietenie. Ei nu vor mai fi vizibili acolo.
  • În fereastra care vă informa despre recompensele pentru contribuții, se afișa un număr greșit de planuri când se primeau dubluri. Acum numărul afișat ar trebui să fie cel corect.
  • Am remediat unele probleme legate de traduceri.
ALTE NOUTĂȚI

  • Clădirea Tavernei prietenilor are acum animație! Se pot acum vedea vizitatorii care se simt bine în taverna voastră.
  • Am înlocuit pachetele de Puncte Forge cu puncte primite direct la Vânătoarea de comori și la Pachetele premium.
  • Modificări minore de text în mai multe locuri.

Între timp, echipa de dezvoltatori lucrează la următoarea serie de misiuni pe teme istorice și la Realizări, care vor prezenta progresul vostru în joc. Amândouă sunt acum în teste pe serverul Beta. Testați-le acolo dacă vreți să fiți la curent cu noutățile!

Vă mulțumim pentru că jucați Forge of Empires!

Dacă doriți să vă expuneți părerea despre modificările aduse, o puteți face aici sau vizitați-ne pe Facebook! :)

Cu stimă,
Echipa Forge of Empires România
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus