Versiunea 1.95 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png

Dragi regi și regine,

Actualizarea la versiunea 1.95 va avea loc în data de 22 februarie 2017.
Va exista o scurtă perioadă de nefuncționare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

Mai jos puteți consulta lista modificărilor:


ÎMBUNĂTĂŢIRI


  • De-a lungul timpului, din ce în ce mai multe bonusuri au fost adăugate în joc, care influențează diferite părți ale sale (de exemplu, producția de monede sau puterea armatei). Ne-am dat seama că poate fi dificil să țineți cont de toate aceste bonusuri, așa că vom introduce o Prezentare a bonusurilor! Cu această pagină nouă, puteți vedea cum este influențat orașul și cum puteți îmbunătăți bonusurile existente!
    Screenshot_101.png

    Prezentarea stocului de bunuri nu mai există la Primărie, dar poate fi găsită în continuare în Inventar.
NOUTĂȚI


Am introdus unele modificări la Expedițiile ghildelor, și vom urmări feedback-ul vostru pe această temă.
  • Deoarece Observatorul celest și Piața tribală sunt asemănătoare cu alte clădiri în ceea ce privește prioritizarea funcției de Ajutor, am adăugat și aceste două clădiri în listă. Astfel, și clădirile noi vor fi printre primele clădiri sprijinite.
  • După analiza feedback-ului primit în urma modificărilor la Expedițiile ghildelor, am eliminat Promețiul de la negocierea pentru cel de-al treilea nivel de dificultate. De acest bun veți avea nevoie doar la al patrulea nivel.
  • Am reanalizat și noile decorațiuni introduse la Expedițiile ghildelor și ne-am dat seama că Fața străbunilor și Poarta Zeului Soare erau prea puternice. Ca urmare, le-am coborât puțin nivelul pentru a fi corect.
    EpocaFericire oferită
    Epoca Bronzului180
    Epoca Fierului230
    Evul Mediu Timpuriu250
    Evul Mediu Mijlociu280
    Evul Mediu Târziu320
    Era Colonială370
    Epoca Industrială400
    Epoca Progresistă440
    Epoca Modernă470
    Epoca Postmodernă490
    Era Contemporană570
    Mâine691
    Viitorul828
    Viitorul Arctic965

BUGURI REPARATE

  • După reluarea unor lupte din istoricul evenimentelor, putea apărea o eroare internă. Acest lucru nu ar trebui să se mai întâmple.
  • Nu era posibilă folosirea Pachetului de motivare pentru Galeria campionilor. Acum și această clădire poate fi motivată cu acest pachet.
  • Am remediat unele erori de traducere.

Între timp, echipa noastră de dezvoltatori lucrează la Viitorul Oceanic și la îmbunătățirea caracteristicii Realizări. Fiți la curent cu ultimele noutăți, testându-le pe serverul nostru Beta!
Vă mulțumim pentru că jucați Forge of Empires!

Dacă doriți să vă expuneți părerea despre modificările aduse, o puteți face aici sau vizitați-ne pe Facebook! :)

Cu stimă,
Echipa Forge of Empires România
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus