Versiunea 2.0 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png

Dragi regi și regine,

Actualizarea la versiunea 2.0 va avea loc în data de 30 februarie 2020. Va exista o scurtă perioadă de nefuncționare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

Mai jos, puteți consulta lista modificărilor:

ÎMBUNĂTĂȚIRI


  • După multă muncă, am decis să punem în aplicare opțiunea de rotire a clădirilor! Click pe spoiler pentru a vedea cum funcționează!
    RotateBuilding.gif
  • Știm că ați așteptat cu nerăbdare următoarea așezare culturală și suntem în sfârșit pregătiți să o dezvăluim! Ajutați-l pe personajul care dă misiuni Zeus
    Questgivernew.png
    prin cucerirea satelor altor jucători în Grecia antică! Dați click pe noua triremă din oraș pentru a începe!
    Harbor.png
  • Mai jos, puteți vedea noile clădiri din așezare:
    market_3_2.108.png

    Piața vă oferă posibilitatea de a face multe schimburi comerciale, pentru a vă crește cele mai importante resurse: monedele de aur și sandalele!
    barracks_3_2.108.png

    Folosiți Baraca pentru a recruta noi unități pentru așezare, cum ar fi Centaurul, Pegasul și Harpia!
    academy_4_2.108.png

    Construiți Academia pentru a-i învăța pe locuitorii cu trecut istoric noile bătălii rap ale trecutului! Și, dacă tot a venit vorba...

  • Locuitorii proveniți din istorie vor începe de acum înainte bătălii rap dacă se întâlnesc pe străzi. Unii le pot numi chiar "epice".


    RapBattle.jpg

MODIFICĂRI

  • După o căutare lungă și greoaie, am descoperit în cele din urmă persoana cunoscută sub numele de "Omul cu glugă"
    Hooded.png
    și l-am deconspirat. Se pare că, în tot acest timp, a fost Rinbin! Drept urmare, Portretul a fost înlocuit cu acesta, mai nou și mai precis:
    rinbin.png

BUGURI REPARATE

  • În versiunea jocului în limba tailandeză, textul "Expedițiile ghildei" nu se potrivea pe butonul din joc. Ca urmare, am scos complet din joc Expedițiile ghildei.
  • Unitățile din Epoca de piatră puteau pierde uneori neintenționat în fața tancurilor. Problema a fost rezolvată. Acum, aruncătorii tăi cu praștia vor distruge, așa cum este normal, orice tip de tanc dintr-o singură lovitură.

Între timp, echipa noastră de dezvoltatori lucrează la „Bătălia hiturilor”. Intrați pe serverul nostru Beta pentru a fi la curent cu noutățile!


Vă mulțumim pentru că jucați Forge of Empires!

Dacă doriți să vă expuneți părerea despre modificările aduse, o puteți face aici sau vizitați-ne pe Facebook! :)

Echipa Forge of Empires
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus