Viola Overall recruteaza jucatori !

  • Autor subiect DeletedUser5822
  • Data de început

DeletedUser5822

Guest
Viola Overall este o ghilda cu jucatori pasionati si cunoscatori FoE !
In urma unor selectii riguroase, am scazut in clasament de pe locul 9 pe locul 12.
In momentul de fata suntem 64 jucatori, dintre care 85% activi zilnic .
Pentru ca politica noastra este " Joc de placere ", am sa va prezint si regulile ghildei !

Ideea unui joc de placere, va guverna aceasta ghilda si pentru a evita deviatii vom preciza cateva puncte importante.

```* 1. Afara din ghilda nu poate fi dat nimeni decat daca in urma sondajului pe care il fac intemeietorii si decid ca influenteaza (deranjaza) negativ ceilalti jucatori.

```* 2. Incercati sa faceti MOTIVARI si FINISARI cat mai aproape de ce scrie pe statusul fiecaruia, nu pentru a respecta o regula, pentru a vi se inapoia serviciul intocmai cum l-ati servit ! Toti beneficiem de acest ajutor reciproc si....ne ajutam sau nu ?!

```* 3. Nu acceptam discutii intre prieteni ( de bloc, cartier, e.t.c.) facute in mass ( de ex: vasile vino pana la mine ca am facut rost de o sticla de vin). Pentru discutii de gen se poate vorbi in privat, noi din pacate nu putem veni si ...ce rost are.

```* Glume, la care pot lua parte mai multi membri sunt bine venite, dar cu bun sint, cu perdea daca ascund vulgaritati.

```* 4. Discutiile contradictorii intre participanti nu se fac in mass. Unul din intemeietori si cei doi care se cearta, sa zicem, luam parte la conflict. Ne informez, daca este nevoie facem un sondaj si decidem asupra situatiei. Exclus sa citim balacareli ca la balci in mass. Bataliile se poarta in turniruri !

```* 5. Toti membri ghilde au drepturi de mesaje mass .

```* 6. Pentru o inactivitate mai lunga de 3 zile scrieti la status INACTIV , si daca vreti perioada de la data de la data de .

'''* 7. Aveti obligatia sa va aduceti aportul la ridicarea ghildei cu cel putin 50 de atacuri saptamanal.

Un alt punct important : schimburile de produse :


PENRU RAPORT CORECT LA SCHIMBURI PUTETI CERE AJUTORUL IN GHILDA !
Puteti pune la piata ce oferte doriti, la ce raporturi vreti si la ce diferenta de ere vreti, dar nu impuneti ghildei sa va ia acele oferte ! Nu puneti mai mult de 3-4 oferte asemanatoare (din cele aiurea, fara raport corect), pentru ca aglomerati piata nu ne este greu sa ajutam pe cineva ! Eu penalizez drastic nesimtirea . La invoiala stabiliti ce raport vreti sa va ajutati, dar incepeti cu oferte corecte sa cereti ajutor iar daca mai iti trebui inca cateva produse si nu mai ai ce sa dai la schimb corect nu e problema te ajutam !

Alte avantaje :
# Donam puncte la CL cand un jucator are ziua de nastere;
# Fiecare primeste PF, prin rotatie de la toti membri ghildei;
# Donam puncte cand un jucator face o noua CL, pana la disparitia schelelor;
# Monitorizam zilnic activitatea F / M
# Anuntam primi trei jucatori, care in decurs de o saptamana au cel mai punctaj la atacuri si ridicarea in clasament;
# Forumul ghildei este bine structurat si veti gasi mult linkuri utile , actualizate periodic care va vor fi de folos, de asemenea si tabele cu statistici asupra situatiei donarilor PF si activitatea fiecarui membru .



Nu ne abatem de la aceste reguli ! Cei care vor ghilda serioasa si pot tine pasul cu noi , sunt asteptati pentru a ne ajuta reciproc.


______________________PERSEVERENTA ESTE CHEIA SUCCESULUI______________________________
_________________________________INPREUNA PUTEM_______________________________________
____________________________________BAFTA !!!!________________________________________

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2363

Guest
As vrea si eu sa intru in ghilda voastra, va rog. Am, 18.704 puncte si sunt activ, atac cand am armata etc. Ma primiti si pe mine? Ma numesc David Razvan in joc.
 

DeletedUser5822

Guest
Daca esti activ precum spui si poti tine cont de regulile ghildei ....BINE AI VENIT IN VIOLA OVERALL :))
As vrea si eu sa intru in ghilda voastra, va rog. Am, 18.704 puncte si sunt activ, atac cand am armata etc. Ma primiti si pe mine? Ma numesc David Razvan in joc.
 
Sus