vizitare taverna cu 1 click

Qord

Well-Known Member
Multumim pentru adaugarea butoanelor pentru ajutor dar tot mai trebuie sa trecem inca o data pe la tavernele prietenilor, nu ar strica un buton care sa faca asta asta automat
 

Ahdrian

Well-Known Member
Nu cred că vrei asta cu adevărat, mai ales la evenimente unde misiunile pot cere să dai ajutor de 30 de ori, sau să vizitezi 30 de taverne. Dacă dai la toți cu un click, la următoarea misiune, dacă apare curând, nu mai ai unde să dai ajutor sau vizitare...
 

no name21

Well-Known Member
Nu cred ca poti pati asta la un eveniment pe parcursul unei zile. Doar daca nu ti pasul cu misiunile alea care devin zilnice, e posibil
Nu cred că vrei asta cu adevărat, mai ales la evenimente unde misiunile pot cere să dai ajutor de 30 de ori, sau să vizitezi 30 de taverne. Dacă dai la toți cu un click, la următoarea misiune, dacă apare curând, nu mai ai unde să dai ajutor sau vizitare...
 

Dumi.

Well-Known Member
Nu cred că vrei asta cu adevărat, mai ales la evenimente unde misiunile pot cere să dai ajutor de 30 de ori, sau să vizitezi 30 de taverne. Dacă dai la toți cu un click, la următoarea misiune, dacă apare curând, nu mai ai unde să dai ajutor sau vizitare...
ba vreau
 

dunbarton

Well-Known Member
Nu cred că vrei asta cu adevărat, mai ales la evenimente unde misiunile pot cere să dai ajutor de 30 de ori, sau să vizitezi 30 de taverne. Dacă dai la toți cu un click, la următoarea misiune, dacă apare curând, nu mai ai unde să dai ajutor sau vizitare...
Daca ai o astfel de misiune poti sa vizitezi 30 de taverne, dand clic de 30 de ori si nu apasand butonul de "viziteaza toti prietenii", la fel cum si acum poti ajuta pe toti prietenii sau sa ajuti selectiv, adica pe cine vrei tu; plus de asta, exista si acum misiuni gen "motiveaza sau finiseaza x cladiri", iar faptul ca poti ajuta pe toti nu te impidica sa motivezi/ finisezi selectiv, dand clic de x ori.
 

Ahdrian

Well-Known Member
Eu nu folosesc butoanele de dat la toți Ajutor, exact din acest motiv, că oricând pot să apară misiuni care îmi cer să mai dau la N, și dacă am dat de curînd LA TOȚI, nu mai am de unde... Dar ele pot fi utile pentru cine joacă rar, nu zilnic, și dau la toți ca să acopere lipsa lor de activitate continuă.
 
Ultima editare:

no name21

Well-Known Member
Sau sa fie un buton care te duce la tastatura si scri "30" de exemplu. Apasand motiveaza ii va motiva pe primii 30. Chestia asta ar merge si la donarea de pf. In loc sa apas de 200 si ceva de ori pt 2k si de pf, fac mai putine click-uri
 

Qord

Well-Known Member
m-am referit sa fie tot cum sunt si butoanele de ajutor, daca vrei le folosesti, daca nu,nu. ca doar nu te obliga nimeni
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Nu cred că vrei asta cu adevărat, mai ales la evenimente unde misiunile pot cere să dai ajutor de 30 de ori, sau să vizitezi 30 de taverne. Dacă dai la toți cu un click, la următoarea misiune, dacă apare curând, nu mai ai unde să dai ajutor sau vizitare...
Următoarea misiune vine după 24 ore, tot după 24 de ore poți intra din nou la taverne unde ai fost deja.... în plus, misiunile nu sunt "contracronometru", dacă misiunea vine mai repede, aștepți câteva ore până ai acces și la taverne
 
Sus