Vizitarea tavernelor

  • Autor subiect DeletedUser10699
  • Data de început

DeletedUser10699

Guest
Salutare tuturor! Vreau sa va prezint următoarea îmbunătățire care s-ar putea aduce jocului. In prezent atunci cand dorim sa vizitam taverna cuiva trebuie sa apasam pe butonul tavernă al prietenului respectiv si se deschide apoi o fereastră care arată taverna jucătorului respectiv. In cazul acesta am 2 propuneri:
1. Sa nu mai deschidă o altă fereastră atunci cand vizitam taverna cuiva
2. Daca vrem sa vizitam taverna cuiva de la primarie si este plină sa apară colorat pe fundal gri.
Argumente:
1. Atunci cand dăm ajutor nu se deschide orașul jucătorului respectiv pentru a vedea cu ce l-am ajutat, iar daca vrem sa motivam/ finisăm ceva anume ii vizitam orasul și executam manual comanda. Similar se poate face si cu taverna. Daca vrei neapărat sa vezi cum arată taverna jucătorului, poti sa ii vizitezi orașul, dai scroll spre locatia ei , dai click si iti apare. Este inutil atunci cand vizitezi taverna cuiva sa iti apara fereastra ca sa stii cum arata sau ce loc ai ocupat.
2. Atunci cand am dat ajutor cuiva la primărie este colorat in gri daca si persoana respectiva ne-a ajutat inapoi. Adică nu poti sa dai de 2 ori ajutor in interval de 24 de ore. Acest lucru se poate transpune si la tavernă. Daca am vizitat deja taverna cuiva si el ne-a vizitat inapoi cand dam la primărie sa fie consemnată in fundal gri aceasta acțiune.
Mulțumesc pentru timpul acordat citirii acestei propuneri. Aștept feedback.
 

DeletedUser9966

Guest
Salutare si multumim pentru sugestie!
Momentan, echipa de dezvoltatori ai jocului sunt ocupati cu evenimentul de iarna si alte prioritati in imbunatatirea jocului, dar echipa FoE Romania va nota aceasta propunere a ta pentru a fi transmisa la momentul oportun.
 
Sus