Votare!

  • Autor subiect DeletedUser30
  • Data de început

Vă place jocul Forge Of Empires România?

  • Da!

    Voturi: 129 89,0%
  • Nu!

    Voturi: 16 11,0%

  • Total votanți
    145

DeletedUser30

Guest
Cine votează, să scrie dacă vor, de ce au ales acea variantă (Da sau Nu).
Nu vă abateţi de la subiect şi fără spam.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Da , imi place:) , deoarece este un joc ceva mai diferit fata de celalate jocuri , face parte dintr'un timp f vechi si foarte placut pentru a fi jucat, ceva interesant...
 

DeletedUser69

Guest
Nu pentru ca asa am vrut :)) , vroiam sa mai fac si acolo la nu o bara mai lunga .
 

DeletedUser513

Guest
Da,pentru ca fata de alte jocuri sistemul de lupta este mai eficient si nu conteaza mereu cine are armata mai mare,mai ales ca o poti controla si singur si castiga doar strategul mai bun :)
 

DeletedUser

Guest
Da, e foarte bun jocul..desi este la inceput...

Sper sa participam cu totii la consolidarea lui,si aducerea acestuia in cea mai buna forma ....
 

DeletedUser294

Guest
inceput promitator....chiar foarte promitator!! daca jocul va fi dezvoltat in directia buna impreuna cu comunitatea FOE atunci cu siguranta va fi un succes!
 

DeletedUser337

Guest
eu atat zic.... pentru acest joc renunt la triburi , bitefight si tanoth :)))
 

DeletedUser417

Guest
eu atat zic...pentru acest joc nu as renunta la DarkOrbit:)
 

DeletedUser513

Guest
Eu ador jocul asta,daca beta e asa de super imi pot imagina cat de incredibil poate fi in continuare :)
 

DeletedUser

Guest
Da imi place jocul pentru ca sunt pasionat de browsere cu teme istorice..si eu m-as lasa de triburile grepolis the west gladiatus imperia pentru FoE!
 

DeletedUser

Guest
E meserias jocul desi ma praduie diabolik zilnic saracu de bani ca provizii nu are cum ca dau timpul mare si atunci is online sa fiu sigur ca nu are ce sa ia .

Cu bune rele e super bun si imi place grafica :)
 

DeletedUser

Guest
Da, pentru ca e diferit de celelalte jocuri inno si pentru ca il asteptam de mult.In fine si-au tinut promisiunea desi nu in totalitate si nu asa cum am cerut noi.Inteleg de ce si deocamdata ma multumesc cu atat din partea inno desi ei pierd fiind depasiti cu mult de alte "firme" in domeniul jocurilor.
 

DeletedUser

Guest
Foarte bun jocul. Sper că îl voi puta juca mult şi bine. Un singur lucru nu-mi place - acei jucători care vorbesc prea mult pe forum, fără să aibă ceva de spus (spam la greu). Uitaţi-vă numai la cei care au 700 de discuţii, 2000 de discuţii - ăia sunt.
 

DeletedUser

Guest
Ia sa vedem....

Ce-mi place:

- imi place faptul ca poti lipsi si 2 zile de pe joc, si oraselul tau va fi tot acolo,singura pierdere reprezentand-o o suma de monezi;
-imi place faptul ca trupele nu sunt impartite in trupe de atac/aparare ( imparteala asta este chiar hilara pe unele jocuri) ;
-imi place ca poti duce luptele manual;
-imi place spamm-ul de pe forum:D ;
-imi place faptul ca fiecare are sansa de a se clasa cat mai sus in clasamentul general, indiferent de momentul cand a inceput jocul;
-dar cel mai mult imi place faptul ca cei de la INNO ne-au luat in considerare propunerile si au facut FoE(numai eu stiu cate mailuri am trimis :D )

Ce nu-mi place:

-nu-mi place faptul ca am vecini inactivi si lenesi...:( ;
-nu-mi place faptul ca la piata nu poti face comert cu toti jucatorii de pe lumea de joc;
-nu-mi place faptul ca stau blocata, uneori si zile intregi, la cate o cercetare din cauza lipsei de produse necesare ca s-o deblochez;
-nu-mi place faptul ca nu ni se dau mai multe depozite de produse;
-nu-mi plac multiplele bug-uri si erori, faptul ca trebuie sa dau refresh tot la cateva minute;
-nu-mi place faptul ca nu poti evita anumite cercetari pe care nu le consideri necesare (in functie de strategia fiecaruia);
-nu-mi place cand vad oameni si dupa ani si ani de jocuri online inca le trateaza ca pe ceva foarte serios, si uita ca de fapt totul e ...JUST FOR FUN :) (acest lucru se aplica tuturor jocurilor de acest gen) ;

Tragand linie jocul mi se pare chiar foarte bun
Sper sa ne bucuram cu totii de el cat mai mult timp :)
 
Sus