Votare!

  • Autor subiect DeletedUser30
  • Data de început

Vă place jocul Forge Of Empires România?

  • Da!

    Voturi: 129 89,0%
  • Nu!

    Voturi: 16 11,0%

  • Total votanți
    145

DeletedUser1250

Guest
Imi place pentru ca e TAre jocul ce poti sa spui mai mult
Byamesia nu mai lingusi jocul :))=))
 

DeletedUser

Guest
Byanesia eo zic ca a zis tot ce era de zis. prea multe erori, prea putine expansiuni, prea mare castelul ocupa foarte mult spatiu, nu puteau sa-l faca si ei cat o piata sau o ferma?
e naspa ca in momentul cand te decizi sa iti pui drum pavat sau piatra sau .... daca vrei sa-l vinzi numai primesti nimic de pe el.
este rea ideea de a lua puncte forge cand dai trade, foarte multe greseli.... dar inca nu m-am decis sa ma las de el sper sa-l mai joc o perioada.
 

DeletedUser

Guest
votul meu ramane ''nu'' Sper sa ma razgandesc intre timp.:(
inca ceva foarte multe schimbari de servere ceea ce duce la nefunctionarea jocului corespunzator.:mad:
am trimis ticket nu sa raspuns la el, nustiu daca dorm cei ce ar trebui sa le verifice:)
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
votul meu ramane ''nu'' Sper sa ma razgandesc intre timp.:(
inca ceva foarte multe schimbari de servere ceea ce duce la nefunctionarea jocului corespunzator.:mad:
am trimis ticket nu sa raspuns la el, nustiu daca dorm cei ce ar trebui sa le verifice:)

Vă rog să vă verificați email-ul. Răspunsul a fost trimis la 2012-07-23 08:11:57
 

DeletedUser

Guest
Votat da.
Ce este distractiv : constructia orasului e simpla , nu cere asa mult timp jocul
Ce ar trebui : Actualizarea erelor , de la cea tribala pana la era actuala si dece nu chiar putin spre viitor inspiratii sunt destule .
Mentiune : La ora actuala exista roboti .Deci anul 2012 este considerat deja Era A.I. (Inteligenta Artificiala) ,nu ma refer la scripturi.
Si daca tot suntem romani dece sa nu ne laudam un pic ceva unitati cu arme laser ar fi super tare , sasa avem ceva in contructie la turnu magurele :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
da ptr ca e diferit fata de celelalte si iti faci timp cum vrei ptr el
 

DeletedUser

Guest
Interesant ... nu cere foarte mult timp . este flexibil.ceva contra ar fi . ca-i greoi daca nu investesti bani. prea greoi . poate se mai schimba ceva in viitor
 

DeletedUser

Guest
Nu ascultati parerile de rau acest joc ''spart'' piata.....Cei care nu il lauda sunt copii de 9 ani care nu stiu ce insemna un browser....Cel mai bun joc realizat de InnoGames...Multa bafta in continuare....O sa raman mereu langa FoE si o sa sustin jocul .... inca o data mii de multumiri creatorilor lui...unele browsere nu arata ca acest Beta nici in versiunea finala :laugh: Succes!!
 

DeletedUser

Guest
super joc. si eu credeam ca rising cities e cel mai tare, pana l-am gasit pe asta. ma gandesc cum o sa arate acest joc peste 5 ani.. atunci va fi cel mai tare
 

maketi

Well-Known Member
Am jucat Triburiile, Travian , Grepolis si pot zice ca imi place mult jocul doarece :
- poti lipsi cateva zile fara grija de ati pierde tot ce ai facut pana in acel moment
- cu fiecare cercetare,cucerire descoperi lucruri noi si nu intri in rutina din celelate jocuri
- iti lasa impresia ca jocul poate fi terminat
- cladiriile au o grafica placuta

Fiind in faza de beta bineinteles ca mai are o gramada de minusuri , care cu timpul speram ca se vor rezolva
Cel mai mare minus - nu exista o versiune pentru mobil
- nenumarate probleme de flash , blocari ,probleme la misiuni
- anumite misiuni la care nu se poate renunta si ordinea ciudata a acestora ,adica ai o misiune cu o cercetare din evul mediu tarziu cand tu te afli in cel mijlociu si pe urma 4-5 misiuni din mediul mijlociu sau chiar timpuriu
- strategia de lupta a calculatorulu e destul de slabuta
per total raspunsul meu ramane da , si speram ca dezvoltatori sa tina cont de cerintele noastre ale jucatorilor si impreuna sa construim un browser game de calitate .
 

DeletedUser513

Guest
Daca esti in evul mediu timpuriu si te lupti cu cineva din evul mediu tarziu atunci strategia calculatorului e buna :))
 

DeletedUser

Guest
Da,
Imi place strategia, este un joc care te captiveaza imediat.
 

DeletedUser

Guest
Nu ascultati parerile de rau acest joc ''spart'' piata.....Cei care nu il lauda sunt copii de 9 ani care nu stiu ce insemna un browser....Cel mai bun joc realizat de InnoGames...Multa bafta in continuare....O sa raman mereu langa FoE si o sa sustin jocul .... inca o data mii de multumiri creatorilor lui...unele browsere nu arata ca acest Beta nici in versiunea finala :laugh: Succes!!

Nu exista versiunea finala, mereu se corecteaza erori, apar update-uri, se adauga caracteristici de joc noi, de exemplu pe 4 decembrie apar cladirile legendare, pe 1 decembrie a aparut omul de zapada cu oala-n cap :mrgreen::mrgreen: care da misiui, pe viitor vor aparea tot felul de nascociri. o sa apara 2 ere noi, era imperiala si era industriala parca. .....
si eu sustin echipa FoE
 

DeletedUser

Guest
Da! Pentru ca e ceva diferit, ceva nou ce te atrage sa descoperi din ce in ce mai mult
 

DeletedUser2971

Guest
Da pentru ca te simti mandru cateodata ca conduci un intreg oras, dar esti dejamagit cand iti aduci aminte ca e un joc, dar la inceput e mai nasol
 

DeletedUser4782

Guest
Da imi place deoarece sunt un mare amator al jocurilor de strategie! Si sincer acest joc pare unul reusit...sau cel putin asa il vad eu in comparatie cu jocurile aparute in ultima vreme!
 

DeletedUser6568

Guest
Mie imi place faptul ca are multe ere,si cercetarea este super tare eu unul nu am mai intalnit asa ceva voi poate da dar eu nu.FoE este cred singurul joc care m-ar putea face sa scot banii din buzunar pentru diamante. FFF bun joku il recomand tuturor ce-i drep cu bunurile e cam nasol(putine depozite) si tare as vrea sa vad joku asta ajuns in secolul XXI ar fi WOW.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6880

Guest
Ce sa zic, pentru mine jocul este superb.
Cu toate ca s-ar mai putea face mici modificari pe ici pe colo.
Oricum multumesc tuturor pentru efortul depus.

Cu stima, El Rey Cornelius
 
Sus