Yggdrasil Nivel 1

  • Autor subiect DeletedUser10381
  • Data de început

DeletedUser10381

Guest
Buna ziua!
Pentru cine a renuntat la Yggdrasil nivel 1 cum mai poate sa-l faca rost inapoi?
Ar trebui sa apara optiunea pentru a-l construi din Modernizare Yggdrasil.
Este o propunere.
 

DeletedUser10378

Guest
nu stiu daca se poate obtine iar.
felicitări, oricum:(
 

DeletedUser8328

Guest
totusi, nu pot sa am un al doilea ygdrassil in oras? am facut deja update complet la primul. deci ar trebui sa mai castig cumva unul de nivel 1 ca sa pot face treaba din nou...
 

DeletedUser8328

Guest
Frate, cu japonezii ajung la spitalul de boli nervoase! Nici un bonus nu îmi dă la producție de bunuri. Și așezarea e mereu plină de bolovani
 

dunbarton

Well-Known Member
Frate, cu japonezii ajung la spitalul de boli nervoase! Nici un bonus nu îmi dă la producție de bunuri. Și așezarea e mereu plină de bolovani

Nu trebuie sa iti faci griji, pentru ca:
1. Japonezii au niste spitale de psihiatrie foarte bune;
2. De regula, in Japonia, se munceste foarte mult, inclusiv pentru productia de bunuri, iar japonezii nu pretind bonusuri pentru asta;
3. Daca te uiti pe harta, asa e aproape tot teritoriul Japoniei, plin de bolovani.
 

Geo.O

Well-Known Member
În schimb, la japonezi ai parte de acel negustor care te mai scutește de niște timp pierdut pentru producția de bunuri.
 

DeletedUser6484

Guest
e adevarat cu bonusul la productie, nu numai la japonezi, am avut 5 cladiri, le-am pus la 4 ore de 4 ori fiecare si nu am primit nici un bonus care teoretic trebuia sa fie 25%, au modificat recompensele tacit, metoda e cunoscuta...
 

DeletedUser10378

Guest
e adevarat cu bonusul la productie, nu numai la japonezi, am avut 5 cladiri, le-am pus la 4 ore de 4 ori fiecare si nu am primit nici un bonus care teoretic trebuia sa fie 25%, au modificat recompensele tacit, metoda e cunoscuta...
Atunci ești norocos. Eu, dacă colectam 1 la 4 ore și 5 la 8 ore, 4x intra sigur aia de 4 ore. Măcar să am 8 colectări la 4 ore și să nu-mi dea nici una 4x, că apoi le recuperez când colectez la 8 ore.
Pe de altă parte, 25% înseamnă că ai 1/4 șanșe să dea 4x la o colectare, nu că 1 colectare din 4 primește 4x.
Eu am avut 4 colectări, iar 3 au fost 4x, așa că este discutabil.
 
Sus