zoom out

  • Autor subiect DeletedUser8181
  • Data de început

DeletedUser8181

Guest
Cum tot apar ere noi, apar si expansiuni si orasele tot cresc. Un zoom out care sa reduca marimea orasului la jumatate fata de varianta actuala de zoom out ar fi chair bine-venit. M/F dureaza prea mult pana verific toate cartierele marginase ale colegilor si prietenilor cu orase intinse. Saptamana trecuta foloseam un laptop care cu un display tipic facea FOE aproape de nejucat...
 

DeletedUser5468

Guest
Așa mi se întâmplă și mie.
Dar dacă ai windows 8.1, poți micșora la 80%,70%,50%(cum vrei tu) față de 100% în internet explorer.

Oricum, sunt pro cu ideea.
 

DeletedUser8891

Guest
PRO

La windows 8.1(cel putin mie) cand dau pe zoom mai mic de 100% nu se intampla nimic iar cand dau pe zoom mai mare de 100% se micsoreaza cladirile(nu cu mult) dar mie mi se pare mai greu pt ca trebuie sa dau de niste ''bari''( ca si aceea de sus-jos la forum) ca sa imi incadreze unele lucruri.
 

DeletedUser5468

Guest
La windows 8.1(cel putin mie) cand dau pe zoom mai mic de 100% nu se intampla nimic iar cand dau pe zoom mai mare de 100% se micsoreaza cladirile(nu cu mult) dar mie mi se pare mai greu pt ca trebuie sa dau de niste ''bari''( ca si aceea de sus-jos la forum) ca sa imi incadreze unele lucruri.
Off topic...
Da, deoarece ai update-urile la zi la windows 8.1, și sa updatat și internet explorer-ul, de asta nu îți mai merge să micșorezi, dar mie îmi merge, deoarece nu fac update-uri.
 

DeletedUser5248

Guest
Buna seara, sunt si eu DE ACORD cu aceasta propunere.
Ne mai auzim pe aici.
 
Sus