A mai reușit cineva asta ?

Butybax

Guest
Am avut surpriza să pot îndeplini această misiune. O lăsam fără să abandonez doar ca să văd că se mai dau diamante.
 

Atașamente

  • Misiune specială îndeplinită.png
    Misiune specială îndeplinită.png
    214,8 KB · Vizualizări: 45

Popocatepetl

Well-Known Member
Și care-i "performanța" că nu înțeleg?

Clădirile de locuințe dau plus, alea de producție dau minus...le combini până dau diferența exact cât trebuie la misiune. Trebuie să știi doar aritmetică, adică operația de scădere care se învață în clasa a doua.

Sau nu înțeleg eu ce "surpriză" ai avut...?
 

AlexMerlin

Well-Known Member
Și care-i "performanța" că nu înțeleg?

Clădirile de locuințe dau plus, alea de producție dau minus...le combini până dau diferența exact cât trebuie la misiune. Trebuie să știi doar aritmetică, adică operația de scădere care se învață în clasa a doua.

Sau nu înțeleg eu ce "surpriză" ai avut...?
La inceputul jocului cand ai populatie doar cateva mii, poti face misiunea asta, dar mai incolo, cand ai sute de mii, mai greu...
 

dunbarton

Well-Known Member
Și care-i "performanța" că nu înțeleg?

Clădirile de locuințe dau plus, alea de producție dau minus...le combini până dau diferența exact cât trebuie la misiune. Trebuie să știi doar aritmetică, adică operația de scădere care se învață în clasa a doua.

Sau nu înțeleg eu ce "surpriză" ai avut...?
Bai, esti demential!
 

Ahdrian

Well-Known Member
Îmi amintesc misiunea, dar când mi-a apărut aveam deja prea mulți locuitori, și ca să renunț la ei ar fi trebuit să șterg multe clădiri, deci am abandonat-o. Dar dacă tu ai reușit-o, bravo ție!
 
Sus