CONCURS: Rămas bun, 2017! - Tema de participare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10987

Guest
"La Forge of Empires îmi place/plac cel mai mult sa jefuiesc vecinii".
acu la sfârșit de 2017 imi doresc mai multi vecini pt 2018. hohoho
 

Contoman72

Member
La Forge of Empires îmi plac cel mai mult evenimentele speciale!
Va urez un an nou plin de impliniri si fericire !
 

Sameen

Member
La Forge of Empires imi place cel mai mult Expeditia Ghildei,impreuna cu relicvele aleatorii.
La revedere 2017,sper ca 2018 sa fie un an plin de relicve de jad,si productie abundenta de Puncte Forge!
 

DeletedUser10330

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult expeditia.

Adio 2017, sper ca 2018 sa fie mai profitabil in PF.
 

DeletedUser9193

Guest
La Forge of Empires imi plac cel mai mult colegii de ghilda.
E cumpăna dintre ani! Să privim înapoi cu iertare, înainte cu speranţă, în jos cu înţelegere şi în sus cu recunoştinţă! Speranţa să vă deschidă poarta spre un An Nou plin de bucurii şi împliniri. La mulţi ani !
 

DeletedUser11247

Guest
La Forge of Empires îmi place/plac cel mai mult sa ma cert cu alte personaje pe global ! Iar pentru sfarsitul anului, un an nou cat mai bun tuturor, pentru vecini la mai multe productii de 24h, iar pentru prieteni lasati profit la cl :)) Hai la multi ani !
 

DeletedUser11246

Guest
"La Forge of Empires îmi plac cel mai mult premiile, provocarile concursurilor tematice sunt adevarata aventura, mai schimba rutina :)".
La sfarsit de 2017 , imi doresc un 2018 cu noi provocari si surprize de la ECHIPA FOE, multumesc pentru tot ! La multi ani !
 

Laurania

Well-Known Member
"La Forge of Empires îmi place/plac cel mai mult să câştig relicve la Expediţia Ghildei".
2017 a fost un an bun, sper că 2018 îl va depăşi. La mulţi ani, jucăuşilor!
 

DeletedUser3706

Guest
1 La Forge of Empires îmi place/plac cel mai mult sa enervez vecinii cand ii jefuiesc.
2 - Anul care se încheie sper sa fie mai slab ca anul viitor.
 

DeletedUser10478

Guest
La Forge of Empires îmi plac cel mai mult provocarile.
Succes tuturor in noul an!
 

DeletedUser11182

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult sa particip la expeditia ghildei si sa ridic cladirile legendare.

Adio 2017 si bun venit unul 2018 cât mai frumos si plin de evenimente placute. ;) La multi ani ! :) ;)o_O
 

Gabi Petre

Well-Known Member
1. La Forge of Empires îmi place cel mai mult faptul că m-a ţinut de 4 ani ” în priză ” fără să -mi dau seama când au trecut.
2. La revedere 2017 şi ” La mulţi ani 2018 ” pe care-l aştept cu noi ere ale jocului.
 

DDDYYY10

Well-Known Member
La Forge of Empires îmi place când sunt atacat de tot felul de frăierei care se bat singuri.
La revedere 2017; ai fost un an bun !!
 

DeletedUser9979

Guest
1. La Forge of Empires îmi place cel mai mult să jefuiesc vecinii.
2. Spun la revedere anului 2017, cu speranța că in 2018 vecinii/prietenii vor lasa mai mult profit la Cladirile Legendare. La mulți ani!
 

macknikolas

Member
La Forge of Empires imi place cel mai mult sa jefuiesc!
Multumim echipei foe pentru acest joc, multa sanatate in anul ce urmeaza, iar lui 2017 ii urez ramas bun! Totusi,2017, puteai sa fii mai bun!!!
 

Atașamente

  • happy-new-year-wallpaper.jpg
    happy-new-year-wallpaper.jpg
    253,7 KB · Vizualizări: 7

DeletedUser11249

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult sa particip la expeditia ghildei si sa ridic cladirile legendare.

Adio 2017 si bun venit unul 2018 cât mai frumos si plin de evenimente placute
 

DeletedUser11248

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult numarul mare de cladiri diferite si provocarile din atacuri.
La trecerea dintre ani, le doresc tuturor numai bine si un an nou cat mai implinit!
 

DeletedUser11149

Guest
lA FORGE OF EMPIRES e tare si ami place mai ales k sa trec de nivelul 10...acum dragilor sa lasam anul 2017 sa treaca an pace si sa ne axam pe 2018 la noi aventuri si succesuri an joc...La Multi Ani !....la toti jucatorii si organizatorilor acestui joc minunat!...sa fiti iubiti!
 

SoimulSk

Well-Known Member
La Forge of Empires imi place cel mai mult Expeditia Ghildei,impreuna cu relicvele aleatorii.
La revedere 2017,sper ca 2018 sa fie un an plin de relicve de aur care dau puncte forge (cele care dau 100pf ),Ho Ho Ho! Felicitari echipei pentru munca depusa! si un sincer la multi ani! 7-8 ani petrecuti impreuna! hai cu inca 7-8 si ies la pensie!:))))
 

DeletedUser10850

Guest
La Forge of Empire imi place ca pot sa fac orasul in care vreau sa locuiesc. La multi ani tuturor :care joaca Forge si care nu joaca Forge.La multi ani!!!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus