CONCURS: Rămas bun, 2017! - Tema de participare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10382

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult sa imi dezvolt orasul cat mai mult.
Spun adio anului 2017 lasand in urma toate cele rele intamplate si astept pe 2018 mai multa sanatate si bucurii.
 

DeletedUser11253

Guest
La Forge of Empires imi place cel mai mult faptul ca iti poti construi dupa bunul plac imperiul/orasul.

La revedere 2017 , bun venit 2018 !!!
LA MULTI ANI TUTUROR JUCATORILOR LA MULTI ANI FORGE OF EMPIRES!!!
 

laur1971

Member
La Forge of Empires imi place tot, incepand de la luptele intre gilde , luptele intre vecini expeditiile , transformarea si ridicarea orasului tau, este un joc foarte foarte reusit din toate punctele de vedere.
La sfarsit de an va doresc un calduros LA MULTI ANI! La revedere 2017 , bun venit 2018 .

LA MULTI ANI FORGE OF EMPIRES, LA MULTI ANI JUCATORI!!
 

DeletedUser10113

Guest
La Forge of Empire imi place sa calatoresc prin toate erele, sa traiesc realizarile stiiintifice alle civilizatiei umane, sa urmaresc evolutia urbana, economica si militara a ficarei perioade. Este o oglinda a evolutiei umane de la epoca pitrei pana in viitorul extrem. ESTE DE UN MARE AJUTOR TINERILOR, PENTRU A DESCOPERI EVOLUTIA UMANA IN DIFERITE PERIOADE DIN TRCUT SI VIITOR. Acum la ceas de bilant, savurez realizarile anului 2017 si imi pregatesc fortele pentru lupta din noul an. La Multi Ani tuturor!
 

DeletedUser9621

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult când Muzeul Atlantidei dublează fermele in terase si palatele când le jefuiesc.
La reverende 2017, sper ca in 2018 veciniie mei sa nu își mai puna bazarele si fermele sa producă altceva in afară de pf!
 

DeletedUser11156

Guest
Cel mai mult in La Forge of Empire imi place ca pot incerca sa construiesc un oras adaptandu-ma tot timpul la ofertele jocului. An Nou fericit ! Multe ,multe bucurii ! La multi ani! Nu lasati SPERANTA sa dispara !!!
 

DeletedUser7080

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult sa particip la concursuri :)
La multi ani foe romania si tuturor jucatorilor. Sanatate
 

slvtdr

Member
La Forge of Empires imi plac evenimentele, cladirile legendare.
Sarbatori cu bucurie! La multi ani!
 

DeletedUser11254

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult jefuirea vecinilor...:p
La sfarsitul lui 2017, un an nasol, in ce ma priveste, dar terminat cu bine, va doresc un 2018 plin de diamante..:)
 

DeletedUser10692

Guest
La Forge of Empire imi plce f mult expeditia cu premiile nenumarate si inbunatatirile aduse in joc !
La revedere 2017 un an mai bun in 2018 pt toti colegii de joc si admini ! un joc frumos care ne bucura pe zi ce trece cu inbunatatiri in joc si multe recompense!!!
 

DeletedUser9390

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult sa cercetez tehnologii noi si sa descopar relicve in expeditia ghildei.
Ramas bun 2117, sper ca in 2018 sa ajung in top 50 :)
 

DeletedUser9662

Guest
1.La Forge of Empires imi place cel mai mult ca imi testez capacitatile mele.Eu concurez cu mine si ma uit in jur sa vad unde sunt.
2.La Multi Ani 2018.Sa aveti sanatate.Restul vine asa cum jucati.
 

DeletedUser11129

Guest
Expresia: La Forge of Empires îmi place cel mai mult idea jocului in sine, mai exact evolutia lui prin epoci !
Mesaj: Spun la revedere anului 2017 si sper ca anul 2018 sa fie unul cel putin la fel de bun ca cel ce tocmai se termina si cu speranta in suflet ca vom fi mai buni !
 

TYRU

Active Member
"La Forge of Empires îmi place/plac cel mai mult_prietenii!/-Ramas bun2017-Bun venit 2018!
 

tavichelu

Well-Known Member
La Forge of Empire imi plac evenimentele si expeditia ghildei . Adio 2017 si Bun Venit 2018 cu mai multe provocari ! La multi ani !
 

DeletedUser10748

Guest
"La Forge of Empires îmi place/plac cel mai mult sa ajut prietenii".
Adio 2017, la multi ani 2018.
 

Dumi.

Well-Known Member
La Forge of Empires îmi place cel mai mult să particip la Expeditia Ghildei.
Las in urma un an-2017-plin de realizari "legendare" si intampin un 2018 imprevizibil. La multi ani cu santate, puncte forge, noroc in toate!
 

Cristian13

Member
La Forge of Empire îmi place cel mai mult ajutorul pe care-l poți primi de la colegi pentru a face upgrade la clădirile legendare.
La mulți ani, tuturor jucătorilor și membrilor echipei care implementează acest joc minunat!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus