Conținut recent de Adrian CHR

  1. Adrian CHR

    Discuții despre Evenimentul de Halloween 2023

    e greu sa te abtii, sunt in aur cu mult peste limita de a trece in argint insa aici nu e vb despre mine, deviem de la subiect!
  2. Adrian CHR

    Discuții despre Evenimentul de Halloween 2023

    pai sa se adune cheile alea ca si asa e jale cu eventu
  3. Adrian CHR

    Discuții despre Evenimentul de Halloween 2023

    o intrebare, in momentul in care termini o teminta si bati boss-ul respectiv si iti raman in pachet 5 carti iti spune ca vei primi chei pentru fiecare carte ramasa in pachet, intrebarea este ce fel de chei primim si cate chei primim per carte?
  4. Adrian CHR

    Ajutorul in masa - bug

    Confirm si eu ce spune Vali, de multe ori se intampla asta cand joc de pe pc, ar trebui transmis mai departe si rezolvat!
  5. Adrian CHR

    Generare oferte la piata de "n" ori

    O idee foarte buna, alta ar mai fi ca atunci cand vrei sa folosesti un bonus din inventar, de ex cel de monezi sa poti sa scrii cate vrei sa folosesti nu sa le iei pe rand!
  6. Adrian CHR

    Tezaur

    Ma indoiesc ca cineva ar dori vreodata sa doneze diamante...
  7. Adrian CHR

    Copacii vietii

    Daca tu crezi ca ma intereseaza sa fac loc in oras 1x1 te inseli amarnic, pur si simplu a fost o remarca!
  8. Adrian CHR

    Copacii vietii

    O propunere pentru joc ar fi ca la acei copaci ai "vietii" (vitalitatii si rabdarii) sa nu mai fie necesara amplasarea de drum, nu e logic ca un copac sa fie "dependent" de drum, copacii cresc in natura nu pe strazi :)) Adica nu-si are sens drumul din pct meu de vedere, voi ce ziceti?
  9. Adrian CHR

    Achizitionare incercari EG foarte greoaie

    legat de topic (ca offtopic ati facut destul) si eu am aceeasi problema, si asta de cand cu update-ul la EG5!
  10. Adrian CHR

    Harta continente

    Si la mine este la fel, acolo nu sunt provincii ce pot fi descoperite, eu am terminat toata harta si aceste zone cu nori sunt prezente in continuare!
  11. Adrian CHR

    Day / Night

    Mie mi se pare normal sa posteze si adminul aici, sa zica daca va trimite subiectul mai departe sau nu, sa nu ne mai contrazicem aici degeaba...
  12. Adrian CHR

    Day / Night

    Si daca ar face o setare in care poti alege cum vrei sa fie noapte/zi si asa te-ar deranja presupun nu?
  13. Adrian CHR

    Day / Night

    Cred ca ai comentat aici ca te plictiseai si nu aveai ce face...
  14. Adrian CHR

    Day / Night

    esti mai atent si poate va fi mai luminat nu cum am facut eu in poza aia
  15. Adrian CHR

    Day / Night

    Vin cu o idee care ar schimba putin dinamica jocului, ce-ar fi sa fie noapte in oras, ce parere aveti? Atasez o poza ca sa va faceti o idee. Ar merge adaugata o setare pentru cine vrea sa-si vada orasul noaptea. Stiu ca e destul de greu pentru dezvoltator insa ar fi ceva frumos.
Sus