Copacii vietii

Adrian CHR

Member
O propunere pentru joc ar fi ca la acei copaci ai "vietii" (vitalitatii si rabdarii) sa nu mai fie necesara amplasarea de drum, nu e logic ca un copac sa fie "dependent" de drum, copacii cresc in natura nu pe strazi :)) Adica nu-si are sens drumul din pct meu de vedere, voi ce ziceti?
1686741749227.png
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Copacii în această discuție sunt niște elemente din joc. Dacă așa au hotărât dezvoltatorii, că pentru copacii ăia trebuie drum, nu înseamnă că trebuie să fie ca în realitate
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Nici copacul ăla din filmul Avatar nu e ca in realitate. Ce faci acum, te duci la producătorii filmului să scoată filmul de pe piață după ce au băgat sute de milioane în el, că e un copac acolo care comunică prin crengi direct cu creierul oamenilor???
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Ție de fapt nu îți convine că nu mai ai loc în oraș pentru un drum să pui copacul ăla și ai venit cu scuza asta, că nu e "logic" un copac să aibă nevoie de drum...

Mai "logic" ar fi să te descurci că ești băiat deștept:)))
Adică la toți ne e greu, vorba românului...la unii mai mult.
Caută soluții, caută expansiuni, aranjează ți orașul altfel sau renunță la alte clădiri dacă n-ai loc de drum ca să-ți pui copacul
 

hattrick33

Well-Known Member
Popocatkeke cum dai tu sfaturi de aranjeaza orasul renunta la cladiri cand tu ai un oras de vai sa mar? :))))
 

Popocatepetl

Well-Known Member
O fi orașul meu cum zici, dar eu când vreau să-mi pun copaci caut soluții să le fac loc, nu caut motive că nu au nevoie de drum copacii.

Nici primăria n-are nevoie de drum, că doar primaru niciodată nu-i acolo când ai nevoie de el :)))
 

Adrian CHR

Member
O fi orașul meu cum zici, dar eu când vreau să-mi pun copaci caut soluții să le fac loc, nu caut motive că nu au nevoie de drum copacii.

Nici primăria n-are nevoie de drum, că doar primaru niciodată nu-i acolo când ai nevoie de el :)))
Daca tu crezi ca ma intereseaza sa fac loc in oras 1x1 te inseli amarnic, pur si simplu a fost o remarca!
 
Sus