Conținut recent de Aleskio

  1. Centrul de evenimente

    Centrul o să fie scos peste câteva zile, nu a fost eficient
  2. Gbg rework

    Ok devreme ce asta nu a fost reușită:p ce ați zice de o redimensionare a campului de lupta adițională odată cu începerea erelor spațiale..hmmm eventual la X2.0
  3. Gbg rework

    Am văzut că dupa doar câteva ore de când începe sezonul gbg mapa devine foarte haotică cu toate ghildele având sectoare până pe partea cealaltă a mapei și având ocazia sa se extindă de acolo în orice direcție. - Mă gândeam că ar fi mai interesant și dinamic daca sectoarele care nu sunt direct...
  4. Combat mai complex/bun

    Nu E vorba să te încordezi E vorba că jocul are peste 10 ani și are același sistem de PvP/ fighting / battle cum vrei să îl numești care E pur și simplu învechit după părerea mea cel puțin și cred că nu doar eu sunt de acord cu asta. Sa vrei sa ai parte de o experiență mai buna nu înseamnă să te...
  5. Combat mai complex/bun

    Tocmai!! Doar asta se știe o mama dom de 180 UwU cat de interesant și șmecher sa vezi ce bag eu acum 2000 fp pfoai, doar la rewarduri cat mai multe se gândesc jucătorii pe asta E bazat jocul să faci banca :)
  6. Combat mai complex/bun

    Tocmai, trist totuși de asta moare jocul, progres încet fara dinamica prea mare, progresul E ok așa a fost menit și ar trebui să meargă dar fara putina acțiune nu merge la multi, și cea care E in joc E deja foarte veche
  7. Combat mai complex/bun

    Și asta E un factor în privința asta.. și da Intr-adevar la gvg și gbg ar apărea problema asta pentru că e un joc care se orientează mai mult pe putere bruta și economie decât pe strategie militara in sine dar poate in anumite situații specifice la arena sau expediție sa fie ceva puțin mai mult...
  8. Combat mai complex/bun

    - Din cate se știe jocul deține același tip și mecanici de lupta din anul in care a apărut. Absolut nimic nu s-a schimbat pe parcursul anilor înafara de câteva mici aspecte ale trupelor din erele avansate,( 1-2 abilități) - propun o oarecare evolutie a mecanicilor care să facă în așa fel încât...
Sus