Conținut recent de .BISMARCK.

  1. .BISMARCK.

    Nivel 15-20 Castel

    Vali am scris clar FARA SA CUMPERI DIAMNTE ...:)))))))
  2. .BISMARCK.

    Nivel 15-20 Castel

    Salutare Deci avem castelul ..cu bonusuri foarte bune pt atac ..și altele ..apoi avem de la nivelul 15 până la nivel 20 3 expansiuni ..acum vă întreb : aveți idee cum se pot dobândi ? ...:)))) bineînțeles fara a cumpăra diamante
  3. .BISMARCK.

    Crestere nivel Statuie de Onoare

    Deci ...in condițiile in care orice construiești în oraș inno are soluții încât să fii tot timpul în căutarea clădirii sau clădirilor cat mai puternice ...tind sa cred că oricât de mult ne chinuim sa creștem atacul peste 1k nu se vede diferența ...am prieteni care au 2000 atac în ultima era și...
  4. .BISMARCK.

    Am probleme cu laptopul, va rog sa ma ajutati!

    Iar despre așezare ..dacă ești în pericol sa nu poți termina in timpul cel mai favorabil adică cel mai scurt ca sa beneficiezi de premiile cele mai bune atunci mai bine abandonezi și încerci o a doua oara sa nu mai ai probleme
  5. .BISMARCK.

    Am probleme cu laptopul, va rog sa ma ajutati!

    Încearcă să joci pe telefon doar
  6. .BISMARCK.

    Alcatraz Pe Apa

    De acord ...este o legendă foarte mare că și spațiu cred că ar ok sa fie scoasă din oraș
  7. .BISMARCK.

    Licitație suma maxima și achiziționare instant. Prieteni Nr maxim

    De acord la punctul 2 ...licitația nu poate avea un punct maxim este la libera alegere a fiecăruia cat de mult își dorește respectiva clădire
  8. .BISMARCK.

    Propuneri imbunatatiri joc

    eu lupt in joc de aproximativ 2 ani ...la un nivel mai ridicat ...joc de 3 si ceva ..dar ma intreb cum va scoate inno bani de la un jucator ca mine ?nici o sansa ..daca asta si-au propus ...in ce ma priveste nu sustin
  9. .BISMARCK.

    Propuneri imbunatatiri joc

    deci atat timp cat competitiile vor fi monopolizate de anumiti jucatori cu influente in alte ghilde spiritul competitional va disparea odata cu el si jocul se va duce in jos ... mai putini jucatori ..mai putina activitate ..mai putin profit ..deci ?
  10. .BISMARCK.

    Propuneri imbunatatiri joc

    fara jucatori noi jocul se va duce in jos ...ne vom cufunda intr-o monotonie zilnica ...deja cartile sunt facute in gvg si gbg ( din cauza aranjamentelor ) iar daca se va continua asa ...lupta in cadrul competitiilor se va da intre cativa oameni ...deci ? proasta administratie, prost management...
  11. .BISMARCK.

    Propuneri imbunatatiri joc

    ...da cred că ar fi un câștig pt cei care intra pe joc zilnic ...problema rămâne alta cei mici care sunt din ce in ce mai puțini nu vor putea să facă față în ghilde mari unde se va cere expediția integral terminata ...daca vedeți în circularele de 1.9 între prieteni sunt foarte puține domuri in...
  12. .BISMARCK.

    Propuneri imbunatatiri joc

    ...Vali te lupti cu morile de vant...)
Sus