Conținut recent de dana32

  1. Concurs: Joc de asociere a cuvintelor

    Marmura alba
  2. Adobe Flash Player

    De unde se instaleaza html5 in browser ca la mine nu merge, nici pe firefox, nici pe chrome.
  3. Adobe Flash Player

    Pe 31 decembrie se dezactiveaza automat din browser adobe flash player. Cu ce se poate inlocui pe laptop si pe telefon ca sa putem juca in continuare?
  4. CONCURS - Loterie pe forum - OCTOMBRIE

    1938
  5. CONCURS - Loterie pe forum - DECEMBRIE

    3724
  6. CONCURS - Loterie pe forum - OCTOMBRIE

    4271
  7. Bug Vecinatate

    Se intampla des ca un jucator din era mica sa fie pus intr-o vecinatate cu jucatori din ere mari pentru ca asa e ”sistemul foe” creat de inno games. Adica exista un ”calculator” care uneste vecinatati / muta jucatori. Dupa 14 zile vei fii scos din acea vecinatate si cu putin noroc, :D pus...
  8. Discuții despre noul clasament

    Eu am alcatraz nivel 23. De la el nu am acumulat nici macar 1 milion de puncte, (total niveluri 10-23), in schimb mi s-au luat 5...
  9. Discuții despre eliminarea NPC-urilor ostile

    Off Topic: Navlus, înseamnă că ai un pc / laptop slab și e cazul să-l schimbi. GVG merge bine, depinde de pe ce joacă fiecare, dacă ai rami, placă video, procesor etc. FoE este un joc pretențios. Fără NPC-uri ostile, adică fără armate rănite? Când atacăm pe gvg, dăm câte 10 lupte în cap pe...
  10. Limita de donare PF in epocile mici .

    Pro. La absolut tot ce a scris KostinMinku01.
  11. M-am saturat de asa ceva, BUG la Alcatraz

    Clar, e un bug...cum să fie posibil așa ceva...Alcatraz la nivel 37/41?! și să crească punctajul așa repede...?
  12. GVG- eliminarea ghildelor fantoma

    Foarte ,,obositoare,, postarea jucătorului kinglce...inno games când au implementat acest mod de joc, gvg, trebuiau să se gândească și la acest lucru, că se vor crea ,,fantome,, pentru a se pune asedii pe sectoarele altor ghilde, ori că unii jucători vor dori să se joace pe hartă doar pentru...
Sus