Conținut recent de JonnyX07

  1. Discuții despre mini-provocări

    comerciantul va fi foarte ocupat :))
  2. Discuții despre mini-provocări

    eu nu am nimic O_o
  3. Cufarul de recompense de la mijlocul eventului a disparut?

    pe mine nu termenul ma deranjeaza ci pachetul ala pe care il primeam.
  4. Cufarul de recompense de la mijlocul eventului a disparut?

    salutari, ati observat si voi sau doar mie mi s-a intamplat. nu mai am cufarul de la mijlocul eventului care te ajuta la urmatorul event cu acel pachet extra la urmatoarea cladire. din ce imi pot da seama s-a cam dus sansa la lv max la cladirile event. Sa inteleg ca trebuie sa bagam ceva banuti...
  5. EG

    ar mai trebui verificate recompensele alea si schimbate pe alocuri
  6. EG

    Salutari, as avea o propunere pt EG, nu stiu daca a mai fost asa ca voi incepe eu: daca se poate si se ia in considerare de catre cei de la foe, sa se mareasca numarul de etaje la EG, doar ca primele 4 etaje sa fie luate in considerare in acel clasament al ghildelor. Pur si simplu fiecare...
  7. diamante la pvp

    eu nici de la fantani nu prea mai vad diamante, nu stiu voi...inainte luam 50 pe zi chiar si 100...poate luam 1 zi, apoi 1 zi pauza, apoi iar luam....acum.....nimic
  8. Ce extensii sunt legale si "daca" sunt legale?

    Salutari, vin cu o intrebare catre admini sau cei care sunt cunoscatori. FOE Helper, Forge Commander, FOE Info, FOE Power Tools sunt extensii legale? Am voie sa joc cu ele instalate? Se ia ban? Mersi
  9. Discuții despre Evenimentul de Halloween 2021

    propun marirea procentajului/sansei de castig la premiul zilei,,,din 1200 de jetoane n-am luat nici macar un singur pachet la azil...credeti ca asa voi apela la card? va inselati amarnic FOE...
  10. Buff Incidente

    ok,,,incerc la urmatorul incident. mersi de sfat
  11. Misiuni donare bunuri

    cand dai colectare la dom si misiunea iti cere sa donezi bunuri ghildei...dupa colectarea domului, misiunea sa fie finalizata
  12. Buff Incidente

    voi la incidentele care apar pe drumuri...cum faceti sa le vedeti, mai ales ca sunt si in spatele cladirilor?
  13. Data si ora cand pui pf la o CL

    Salutari, daca se poate sa se implementeze o mica linie de text, unde sa se poata afisa data si ora cand pui pf la o cladire legendara, atunci cand ai lista cladirilor legendare de la primarie, nu din circulare unde deja apare. Sa apara dupa numele cladirii sau dupa nr de pf puse, si data cand...
  14. resetare uzura gbg

    da, e o idee buna atata timp cat nr de diamante sa fie cat mai mic, ca fiecare player sa poata sa faca asta fara sa cumpere diamante! Altfel, nu
Sus