Cufarul de recompense de la mijlocul eventului a disparut?

JonnyX07

Member
salutari, ati observat si voi sau doar mie mi s-a intamplat. nu mai am cufarul de la mijlocul eventului care te ajuta la urmatorul event cu acel pachet extra la urmatoarea cladire.
din ce imi pot da seama s-a cam dus sansa la lv max la cladirile event. Sa inteleg ca trebuie sa bagam ceva banuti in joc pt lv max la cladiri?
 

dunbarton

Well-Known Member
Probabil ca ii incurca putin pe Inno, intrucat mentiona un termen clar de incepere a urmatorului event, care era musai sa fie respectat. Asa, fara acest cufar, exista o pentru ei o flexibilitate in a decide cand sa se dea startul eventului urmator.
 

JonnyX07

Member
Probabil ca ii incurca putin pe Inno, intrucat mentiona un termen clar de incepere a urmatorului event, care era musai sa fie respectat. Asa, fara acest cufar, exista o pentru ei o flexibilitate in a decide cand sa se dea startul eventului urmator.
pe mine nu termenul ma deranjeaza ci pachetul ala pe care il primeam.
 

Dumi.

Well-Known Member
Probabil ca ii incurca putin pe Inno, intrucat mentiona un termen clar de incepere a urmatorului event, care era musai sa fie respectat. Asa, fara acest cufar, exista o pentru ei o flexibilitate in a decide cand sa se dea startul eventului urmator.
exact asa ...stiam si noi cand va incepe next event :)))
acum am pierdut doua bonusuri dintr-un foc
si cunoasterea termenului si paketul din cutie, cu tot ce mai continea ea
vorba cantecului
Foaie verde de dudau
Si-o sa fie si mai....bine :))))
 

Ahdrian

Well-Known Member
Am observat și eu, dar nu mă deranjează prea mult, din moment ce era primit gratis. E un joc gratis, cu reguli care se schimbă continuu.
 
Sus