Conținut recent de maiadi1

  1. Banare

    mai sunt cazuri,in afara de cele descrise de tine,unde poti sa pui pf pe un loc si apoi nu stiu din ce motiv,nu mai ai acces,devine inactiva fereastra unde ar fi trebuit sa completezi.Am in lista de prieteni un asemenea caz.
  2. Chenar la portret

    Imi spuneti va rog de ce am acest chenar in jurul portretului?
  3. Banare

    Ce inseamna exact banarea unui jucator,cat timp dureaza,ce interdictii are?De ce unor jucatori nu li se poate completa la cladirile legendare un loc bara unde se copleteaza fiind inactiva?
  4. Turnul armistitiului

    Ce fel de cladiri trebuie sa ajuti?Cladirile lagendare ale vecinilor,prietenilor,celor din ghilda?Ce bunuri primești?Se acorda si bunuri speciale daca esti dupa viitor arctic?
  5. Ferma Celtica

    De ce nu apare niciodata Ferma Celtica la recompense la evenimente sau la comerciantul de antichitati?
  6. Avatar

    La ce foloseste avatarul care este acordat la sfarsitul unui eveniment?Cu ce ajuta,cat timp se foloseste?
  7. Discuții despre Evenimentul frăției 2022

    Vreau sa stiu la ce foloseste avatarul:This special reward will reveal itself during the next event in Forge of Empires. Use this to gain a head start for the upcoming Event.Despre ce avantaj spune si cum se foloseste un avatar in general si la ce ajuta,cand se schimba?
  8. care sunt unitatile aliate si care sunt cele prietene?

    Aliat sau prieten e acelasi lucru?
  9. care sunt unitatile aliate si care sunt cele prietene?

    cavaler acorda bonus unitatilor prietene,iar stegar acorda bonus la inceputul bataliei + ...x unitatilor aliate.Care sunt unele si care celelalte?
  10. care sunt unitatile aliate si care sunt cele prietene?

    care sunt unitatile aliate si care sunt cele prietene?
  11. Adversar in PvP din aceeasi epoca cu a mea are armata de aparare din epoca superioara

    Am intalnit mai multi adversari in arena PVP , care suntem in aceesi epoca ev tarziu si care se apara cu o armata din coloniala.Este posibil? Daca,da, cum au obtinut aceasta armata inainte de a ajunge in epoca respectiva?
  12. armata de aparare si armata de atac

    Multa risipa de litere,puteai raspunde la obiect.Armata de atac care e cu rosu,si are si atac si aparare,si cea cu albastru care are si atac si aparare.La asta sa raspunzi,care cum sunt folosite.
  13. armata de aparare si armata de atac

    Care este armata de aparare si ce componenta are si care este componenta armatei de atac?Cand actioneaza una si cand cealalta?
Sus