Conținut recent de mariocp

  1. De ce fara Huawei ?

    Salutare tuturor,dupa 9 ani de foe sunt consternat atat eu cat si foarte multi utilizatori de smartphonuri huawei ca brusc din decembrie nu mai merge ,vi se pare normal? sau,celor care au luat initiativa/sau conducerea,sau... sa decida in singularitate aceasta decizie ,chiar este corecta? uhh ...
  2. Bug uri la greu...

    Se pare ca asa este, multumesc mult de ajutor! Nu puteam de săptămâna trecută sa cer ajutor? Era simplu de rezolvat asa, știu ca sunt și alții in situația asta, o sa i ajut și eu.
  3. Bug uri la greu...

    :confused::(:confused: Am numai bug-uri de la ultimul update, nu mai vad nimic în tezaur și nici unele clădiri în oraș și colonie, numai nervi ‍ https://prnt.sc/U6IRSoEmeffA
  4. Propuneri imbunatatiri joc

    am zis eu ceva gresit? pentru ce ma faci impertinent? ca sunt sincer si spun parerea mea asa cum se fac si propuneri aici? chiar nu avem voie sa vorbim deschis aici? tu nu citesti mai sus sau nu vezi... "''' hotarati-va pentru sau contra? ''''' exista un servar beta unde se propun diverse...
  5. Propuneri imbunatatiri joc

    Contra ! Foe stie mai bine decat voi ce trebuie sa faca,sau stiti deja germana? va rog comentati lucruri mature aici si nu pentru incepatorii de mai sus,foe isi rezerva dreptul de asi selecta jucatorii,deci sunteti pe dinafara cu propunerile,doar stiti sa profitati ! CONTRA !
  6. Concurs - Ziua 1

    lipsa fumului in stanga sus lipsa femeii in coltul din dreapta lipsa statuii de pe cupola din fata
  7. CONCURS - Loterie pe forum - MARTIE 2019

    1977
  8. Discuții despre Așezările culturale

    SI unde mai este strategia? cu aceea parte interesanta?Sa va raspund ca inca, nu este rezolvata problema cu unii care au nnnn ... conturi... unde au la discretie de toate.... si eu... joc de ani de zile foe si nu pot sa ma dezvolt?...Am STEAM de multi ani si acolo jocurile de strategie sunt...
  9. CONCURS - Loterie pe forum - IULIE

    425
  10. CONCURS - Loterie pe forum - SEPTEMBRIE

    1807
  11. CONCURS - Loterie pe forum - AUGUST

    1977
Sus