Conținut recent de Nicholas-Azrael

  1. Nicholas-Azrael

    Concurs: Joc de asociere a cuvintelor

    Paris vara
  2. Nicholas-Azrael

    Lvl 2 la carusel

    Buna seara, Așa cum piața câștigătorilor a avut lvl 1 și s-a făcut upgrade la lvl 2, cred că ar fi un update ok daca s-ar face și lvl 2 la carusel. Atașez și un sondaj la aceasta propunere pentru că deja lvl 1 la carusel e cam puțin ce da. O zi buna
  3. Nicholas-Azrael

    Carusel-o clădire doar pentru atac

    Buna ziua, Cum vi s-ar părea că bonusul la CARUSEL sa fie modificat în sensul că ceea ce dă pentru apărare sa fie pentru apărarea în atac... Adică ai beneficia de 8 atac (la ultima era) respectiv 8 apărare în atac. Sugestii și votul mai jos...
  4. Nicholas-Azrael

    Petec de pământ cu flori -fara drum

    Pai și "curtea ocru" și "lan de grau" nu sunt tot clădiri rezidențiale? De ce la ele nu e nevoie de drum?
  5. Nicholas-Azrael

    Schimbarea unui tip de cladirifolosind o modernizare specifica acelei cladiri

    Propunerea ta suna interesant pentru cei ce gresesc atunci cand aleg sa faca o cladire finala. Pana la urma nu vad de ce nu s-ar putea face si treaba asta
  6. Nicholas-Azrael

    Crestere nivel Statuie de Onoare

    Din punctul meu de vedere este o idee foarte buna marirea nivelului la aceste statui, daca s-ar putea sa fie nelimitat, pe mine unul nu ma deranjeaza, insa cred ca un nivel de 30 sau 15 ar fi rezonabil plus o eventuala micsorarea a statuii cand ajunge sa zicem la nivel maxim 15 sa ocupe ca si...
  7. Nicholas-Azrael

    Petec de pământ cu flori -fara drum

    "Clădirea" Petec de pământ cu flori, ar trebui sa nu fie necesar sa o conectezi la drum că sa beneficiezi de bonusul ei. Până la urmă e un petec de pământ și ar trebuie sa fie fara drum că e o cultură ..că și celelalte culturi de plante.
  8. Nicholas-Azrael

    Licitație suma maxima și achiziționare instant. Prieteni Nr maxim

    Sunt site uri de Anglia...că astea îmi vin in minte....unde se vând tot felul de prostii inclusiv auto
  9. Nicholas-Azrael

    Licitație suma maxima și achiziționare instant. Prieteni Nr maxim

    Daca ai Daca ai participat la licitații, sa știi că sunt licitații la care obiectele pot fi achiziționate instant daca se licitează o anumită sumă. Forumul este pentru propuneri....fiecare poate propune ceva pentru că pur și simplu așa vrea el. Nu trebuie sa fiu eu convins că nu e bine ce am...
  10. Nicholas-Azrael

    Licitație suma maxima și achiziționare instant. Prieteni Nr maxim

    Salutare, Am și eu doua propuneri pentru îmbunătățirea jocului. 1. La licitațiile comerciantului sa fie o sumă maxima pentru care se poate licita pentru un anumit bun, iar atunci când licitezi maxim sa achiziționezi instant bunul respectiv. Asta ar îmbunătății și timpii...că dacă vrei să iei o...
  11. Nicholas-Azrael

    Alcatraz Pe Apa

    E destul de buna ideea, plus că ai mai economisii din spatiu. Sunt pentru...e de luat in calcul
  12. Nicholas-Azrael

    Concurs - Ziua a 7-a

    Amintirea preferata a fost atunci cand am primit un lvl de upgrade la cele trei cladiri legendare de atac, cand s-a trecut pentru prima data la lvl 11 la o cladire legendare, ele fiind limitate la lvl 10.
  13. Nicholas-Azrael

    Concurs - Ziua a 3-a

    Calea cea corecta este cea aleasa de Vrajitoarea cea rea (cea din mijloc) .
Sus